Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 4 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Zdravím,

koupil jsem expirovanou doménu, na které byl dříve nějaký magazín. Asi před 14 dny jsem na ni nahrál svůj obsah a nechal web zaindexovat. Google si ji v pohodě natáhnul do indexu na příkaz site:domena.tld začal vracet můj obsah domény. Ovšem na problém jsem narazil po zadání termínu domena.tld (což je obsaženo v titulku homepage) . Google můj web nezobrazil. Tak jsem web zaregistroval do GWT s očekáváním nějákých hlášek o závadnosti nebo něco podobného. Ale neuspěl jsem. Vše je v normálu, akorát „počet vyhledávaných frází“ ukazuje nulu (což je divné. Ikdyž web jede 14 dní tak aspoň několik jich vždy je). V záložce „stav inedxu“ ukazuje, že web měl v dubnu 2012 50 stránek, pak to spadlo na nulu (expirace) a nyní tam je tam zaznamenán můj obsah. Je normální, že web není vidět ve vyhledávání, nebo to je BAN na doménu či něco podobnýho?

admin
    Klíčník

Ideální by bylo poslat o jakou doménu se jedná.

PS: sry za pozdní odpověď, nějak mi blbnul plugin na hlášení nových příspěvků.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Fórum ‘Domény’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.