Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Martin a poslední změna proběhla před 5 roky, 12 měsíců.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (z 9 celkově)
  • Autor

schizi

Dobrý den,

ulehčete si práci při analyzování vašich webových stránek. Získejte neustálý přehled o svých pozicích ve vyhledávačích, rancích webu či funkčnosti zpětných odkazů. Popřípadě se prohrabujte v expirovaných doménách které mají ranky. To vše si můžete vyzkoušet v naší nové službě Ranki.cz
    Ve zkratce co na Ranki.cz můžete:
    Kontroujte ranky webů
    Sledujte počet odkazů v Yahoo
    Zjišťujte pozice ve vyhledávačích
    Hlídejte si zpětné odkazy
    Mějte přehled o expiracích domén
    Zobrazujte si přehledy v grafech
    Nechte si o všem zasílat reporty

Registrace a licence, jsou do konce roku 2011 ZDARMA. Vyzkoušejte tedy, a zasílejte nám vaše připomínky, nápady na vylepšení a názory jak jste se službou spokojení.

Honza

Ranki? To jako vážně?

admin
    Klíčník

Tobě ještě Yahoo Backlinks jede?

schizi

Ano, to jako vážně ;)
    Bohužel jsem včéra zjistil že od pondělka nejede…

Nyní pracuji na náhradě.

Drago, bylo by možné že bys na to mrknul a dal mi vědět tvůj názor? Již dřive jsem ti posílal email, ale vůbec jsi nereágoval…

schizi

Ano, jako vážně ranki.cz ;)

Drago, už bohužel nejede. Zjistil jsem to teprv včera. Dnes pracuji na náhradě.

Prosímtě, již dříve jsem ti psal meail, na kteryý jsem nedostal odpověď. Mohl bys na to mrknout a poslat mi na mail tvůj názor? :)

admin
    Klíčník

Mám toho poslední dobou víc než je zdrávo. Zkusím si najít o víkendu čas.

schizi

Děkuji, budu rád :)

Unreal][

Otazkou je, jestli to za ty penize nekdo aktivuje. Napad jednoduchy. Ja osobne jsem o takoveho systemu upustil.
    Mozna by bylo fajn na to nabalit nejaky seo analyzator – parser obsahu h1, h2, h3, klicova slova, title, meta tagy…

Martin

Ranki? Ta gramatická chyba je docela děsivá…

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (z 9 celkově)

Fórum ‘Zajímavosti’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.