Cena za doménu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4739

  admin
  Klíčník

  Přeji všem příjemný dobrý den,
  mám dotaz ohledně ohodnocení domén cz.. Jedinou firmu kterou jsem na netu našel je ceník.cz ,který má ve své nabídce profesionální ohodnocení domén. Máte s tím někdo zkušenost? Mám už cirka deset let doménu a nic s ní nedělám, tak jsem začal uvažovat o prodeji.

  #4740

  admin
  Klíčník

  S ohodnocením domény je to těžké. U nás se kouká na doménu formou „kolik by mohla tak mít cenu“. Což je v praxi nepoužitelné.

  Ideální je forma – „za kolik by se jí nám podařilo v horizonu X let prodat“. Na to je potřeba zkušenosti, kontakty prostě být velkou firmou v oboru co opravdu prodává. U nás taková není.

  Můžeš zkusit kouknout na http://cybersquatting.cz/domenovy-rejstrik.php jestli se třeba podobná doména neprodala.

  #4742

  admin
  Klíčník

  Dík za odezvu, mrknu na to. Původní plány o provozu domény a zprovoznění zpravodajského serveru, cirka 7 let dozadu, nedopadlo. I když počítám, že se pod tou adresou dá provozovat nejenom zpravodajství. Kámoš mě radí zprovoznit a pak prodávat. Ale mám za to že kvalitní provoz webu něco stojí a na to finance nemám. Koukám že předtím jsem nenapsal jméno domény, je to eurozona.cz

  #4754

  admin
  Klíčník

  Kamos co ti radi ma pravdu. A tohle cztko neni vubec spatny.

  #4775

  admin
  Klíčník

  Jo jo radí, ale já si to sám neudělám. Takže někomu zaplatit. Otázka je nakolik to muže přijít?? A když zprovoznit, tak co tam udělat?

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)

Fórum ‘Domény’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.