Reply To: Drago

#4527

admin
Klíčník

Díky moc za reakci. Na webu se usilovně pracuje, zatím to zvládám sám. Už mám naprogramované sledovaní domén – pr, sr, alexa, ip adresy serveru, dns záznamy, seo analyzátor, přehled odkazů in/out, whois – to vše včetně historie a hledání v historii a další vychytávky. Možnost filtrovat domény podle vlastníků, ranků, expirace, nssetů, reg. kontaktů atp. Vyhledávání pomocí regulárních vyrázů pro přesné filtrování s možností i typo domén. Mám zakomponované i různé slovníky a napojení wordlistu na doménová jména. Historie prodejů doménových jmen za posledních několik let. Už teď je možné hromadné testování domén např. seznamu tisíce domén a je jedno v jakém formátu vstup bude – chci co nejméně omezovat. Přemýšlím ještě nad sledování TM v doménách přímo z registru. Dále bych kw domén provázal se statistikami hledanosti na seznamu, tam čekám na jejich odpověď.

Bude tam obsažené i diskusní fórum a aukční systém – snad jej stihnu :), už teď mohu říct, že vše bude zdarma a bez poplatku.

Mohl bych se tě ještě jednou zeptat, co bys na takovém webu určitě uvítal a co podle tebe nesmí chybět? Byl bych ti vděčný za takové postřehy abych je mohl rovnou realizovat/upravit stávající.

Také bych se chtěl zeptat, zda bys byl ochotný uveřejnit např. seznam doménových jmen nebo jakákoliv jiná užitečná data.

Předpokládám, že tak do dvou týdnů bude web hotový a poté tak měsíc budu intenzivně sbírat informace. Samozřejmě, že se stářím projektu budou přibývat data a jejich provázanost, v začátcích to bude spíše takové holé kuřátko :).