Vaše .cz domény na prodej IX.

cz_ccTLD_logoPrvní pátek v měsíci patří prodeji vašich .cz domén. Ať už hodláte prodávat anebo si jen nechat ohodnotit doménu máte právě teď šanci. Při poslední akci bylo nabídnuto 38 domén, které si shlédlo 944 lidí ti v průměru strávili 4 minuty a 6 vteřin možná úvahou zdali nepřihodit.

Vypadá to, že pravidla není třeba měnit. Nabídek je dostatek, některé z nich jsou celkem zajímavé.

Takže platí to co minule:

 • Na každého člověka jen jedna nabídka. Nabídky přes proxy rovnou mažu.
 • Prosím dodržujte šablonu. Nevadí mi, když se rozpovídáte, ale nezapomínejte na cenu a že tato akce je jen pro .cz domény.
 • Ohodnoťte domény ostatních pomocí zeleného (+1) anebo červeného (-1) tlačítka. Pokud součet dosáhne -20 bude nabídka schována, pokud +20 bude naopak podbarvena. Ideálně hodnoťte za tuto cenu by jsem si to koupil/nekoupil.
 • Do komentářů vkládejte jen nabídky. Pokud chcete prodiskutovat něco k tomuto tématu využijte speciálně vytvořené stránky této akce. Za každé návrhy, nápady či připomínky vám budu vděčný.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve se na ní podívám já. Pokud jí uznám za použitelnou, tak jí schválím.

Šablona příspěvku

 • Doména.cz (doména musí být .cz)
 • 2500 CZK (cena může být v jakékoliv měně, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK)
 • derp@seznam.cz (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Doména.cz je druhou .cz IDN doménou na trhu za dva a půl táců rozhodně stojí koupit! (nějaký krátký popis, který prodává)

Upozornění

O všechno další se musíte postarat sami, včetně toho že za své peníze dostanete doménu a za svou doménu peníze. Věřím, že víte jak funguje kupní smlouva, popřípadě převod domény s asistencí třetí strany. Nejen v českém internetu se vyplatí být ostražitý.

Závěr

Snad se nám podaří akci hezky rozjet a budou nějaké zajímavé prodeje. Nezapomeňte mi o nich pak napsat ať je můžu dát do nedělního seznamu prodaných .cz domén :)

I tentokrát vás poprosím o pomoc při propagaci akce. Pod tímto textem jsou Facebook, Twitter a G+ tlačítka. Nebojte se je využít třeba hned všechny. Děkuji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

43 Replies to “Vaše .cz domény na prodej IX.”

 1. Doména: Reflekt.cz
  Cena: 2000,- Kč
  Hybrid mezi Reflex a Respekt – chtěl jsem na ní vybudovat magazín, který “bude REFLEKTOVAT současné dění”. Myslím, že pro magazín typu Reflex nebo možná i Infobaden News je tato doména celkem zajímavá. Snadno zapamatovatelná, jednoslovná .cz doména, na kterou se dá vybudovat solidní brand. Navíc vzhledem k tomu, jak často vznikají nová média, je dost možné, že tento název napadne i nějakého většího investora a tato doména by tak mohla být vcelku zajímavá i pro spekulaci.
  Expirace 29.5.2013 – subreg

 2. Doména: iPariz.cz
  Cena : 2 500 Kč + dph
  Kontakt: sunicko@centrum.cz
  Doména: Doména vhodná pro info web o Paříži. Výdělky možné od prodeje eurovíkendů, přes letenky, cestovní pojištění, ubytování. Paříž patří mezi skutečnou TOP destinaci u Čechů. Z toho důvodu je samozřejmě i ostrá konkurence.

 3. houbovnik.cz
  Cena: flaška rumu božkov (podmínka s novým kolkem původu)
  Kontakt: patrik.humpolec zavináč seznam.cz

 4. outletshoe.cz
  cena: 300Kč
  kontakt: luck.zem@seznam.cz
  Popis: jedná se o doménu s historií, má spousty zpětných odkazů… měla PR 2, teď má PR 0, když by se na ní rozjel web, a dalo znovu posoudit do webmaster tools, určitě nějaký PR dostane…

 5. Doména: Bigstudio.cz (big-studio.cz)
  Cena: 3000,- Kč
  Kontakt: jiri.napravnik@gmail.com

  Doména ideální pro webstudia, případně i nějaká kosmetická apod. Snadno zapamatovatelná. Zdarma přidám i pomlčkovou verzi (big-studio.cz). Čerstvě zaplacené prodloužení – expiruje až 14.2.2014. Registrována již roku 2006.

 6. Doména: SnizimeVamPoplatky.cz
  Cena: 5 000 CZK
  Kontakt: domeny zavinac verny.sk
  Popis: vhodná na affil např. snížení poplatků za bankovní účty, mobilní tarify, energie (plyn, elektřina), půjčky, konsolidace půjček, kreditní karty, hypotéky …

 7. Doména: nejdiety.cz (nej-diety.cz)
  Cena: 12000 CZK
  Kontakt: adomena@seznam.cz
  Vhodná pro prezentaci nej-různějších, nej-lepších a nej-úspěšnějších diet. Dá se propojit s propagací knihy, služeb výživového poradce, prodejem potravinových doplňků, dietních krabiček atd.

 8. Doména: ekologickynabytek.cz
  Cena: 10.000,-
  Kontakt: jamalino (zavináč) gmail.com

 9. Doména: zipp.cz
  Cena: 1000 Kč
  Kontakt: info{zav}czechsite{tec}net

  Značka jízdních kol, stavební společnost v CR a SR.

  Při rychlém jednání možná sleva.

 10. Doména: PearlHarbor.cz
  Cena: 2000 CZK
  Kontakt: p.rynes()centrum.cz

  Historická událost – mnohokrát zfilmována. A památeční místo na Havaji navštíví 1.7mil lidí ročně.

 11. porschecb.cz
  Cena: 2000 Kč
  Kontakt: info{zav}molbud{tec}cz

  na doméně porsche-cb.cz běží největší prodejna v Jihočeském kraji

Comments are closed.