AreaRugs.com dvouslovná doména za 405K USD

Takže pokud je něco opravdu šokujícího, tak když se za hodně peněz prodá dvouslovná doména. AreaRugs.com je toho příkladem. Tranksakce byla mezi kupujícím a prodejcem. Nebyl použit žádný z online brokerů.

Lee Weber, což je šéf marketingu AreaRugs.com, řekl, že o tuto doménu měl velký zájem už od začátku, ale musel prokázat opravdu hodně trpělivosti, protože majitel nechtěl doménu prodat. Nejednalo se totiž o domainera, ale člověka, který pracuje v oboru.

Mimochodem tohle je oficiální prohlášení společnosti, proč utratia tak velké peníze ta doménu:

“Even in the desolate economy, Ward and his team are confident that the domain will thrive and will eventually become a big success. The team considers the endeavor less risky than most from the outside would and is very optimistic in regards to is expected return on its investment. “It is very rare to have the opportunity to buy a premium ‘.com’ domain name in a proven online consumer category,” said Lee Weber, Head of Marketing, AreaRugs.com. “In economic times like this you have to think outside the box for ways to get the most out of money and our investors feel that we should have no problem getting a decent, if not exceptional, return out of this investment.”


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup