Subreg domain parking

Česky ICANN akreditováný registrátor doménDneska jsem na oficiálním Twittrer účtu zahlédl zprávu o znovuspuštění subreg parkování. Aby nedošlo k nedorozumění, parkováním domény je myšleno přesměrování domény na parkovací stránku společnosti poskytující reklamu.

Vše jede přes Rookmedia, která má značné zkušenosti s doménovým byznysem. S touto společností ale v případě využití služeb Subregu nebudete muset nic řešit. O vše se postará za vás. Nastavení parkování je jednoduché. V informaci o doméně jen zmáčknete tlačítko parkovat doménu a to je vše. U .cz domény je ještě nutné potvrdit email. gTLD se nastaví ihned.

Vydělané peníze se po dvou dnech přepočtou na koruny a připíšou k vašemu subreg kreditu. Není tedy možné vydělávat peníze jako například na NameDrive, který se poslední dobou celkem polepšil u českého trafiku. U parkování je to stejně složité. Některé parkovací společnosti si prostě vedou u konkrétního trafiku lépe než jiné. Někdy je lepší zase URL nasměřovat na affil linky, jindy udělat speciální stránku. No zkuste poštelovat, pak to můžeme probrat třeba na MiniFóru ;)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů.

  • Petr Malec: počítám že dohoda je mezi subreg a firmou Rookmedia. Subreg pak "vyplácí" odměnu uživatelům (CZ - CZ). Navíc formou kreditu. Plátce DPH určitě ne, možná by byla otázka jestli je nutné tento kredit nějak prohnat účetnictvím.

   (0)
 • Platcem DPH urcite ne, uctovani jde mezi nami a rookmedia a mezi nami a klientem. Kredit davame jako formu bonusu. Nicmene, pokud nekdo bude chtit kredit vyuctovat, pak musi mit ZL aby provizi mohl vyfakturovat nam nejprve.

  (0)
 • už jsem to dřív zkoušel ale víc než pár korun to nevydělalo.. málo trafiku.. lepší (v mém případě) bylo domény prostě prodat nebo nasadit www stránky / projekt a vydělat na ppc

  (0)
 • To zní zajímavě, výdělek ve formě kreditů pak použít na nákup a prodloužení domén, mi přijde dobré. Předpokládám, že abych mohl doménu u Subregu parkovat, musí mi jí Subreg spravovat ?

  (0)
 • mag: Sworp nebyl schopny za 2 roky dodat API k tomu aby se to tam dalo nastavovat. Jejich statistiky se menili zpetne, a pridavani domen se muselo resit "hackovanim webu". Proste letos dosla trpelivost. Prvni pololeti jsme na ne tlacili na API, byl i nejaky nahled, ale bez funkcnosti. Druhy pulrok jsme uz hledali nahradu, proto jsme skoncili u Rookmedia. Sice se tam neda tak nastavovat jako u Sworpu, ale pridavani domen je ciste na urovni DNS ( domena se nasmeruje na konkretni IP ) a finance jsou jasne dany a jiz se nemeni zpetne.

  (0)

Komentáře jsou vypnuté.