SWORP koupila MEDIACENTRUM GROUP a. s.

Česko/Slovenskou parkovací společnost SWORP koupila MEDIACENTRUM GROUP a. s.. Oficiální změna nastala 1.12.2011. Celý projekt bude přesměrován na adresu vydelek.cz. Od 1.12.2011 také funguje nová technická podpora na emailu vydelek@mediacentrum.cz. Podle jednoho postu na Facebooku by měly být stávající výdělky (do 1.12.2011) vyplaceny starým provozovatelem SWORP Ltd..

Takže co to znamená?

MEDIACENTRUM GROUP a.s je firma sídlící v Brně, takže Sworp budou moci začít používat i neplátci DPH z České Republiky. Pro Slovensko se nic nezmění, tedy pokud nebude mít společnost MEDIACENTRUM GROUP a.s. zastoupení i v ČR a bude uvedena ve smlouvě.

MEDIACENTRUM GROUP a.s. je certifikovaným partnerem Google AdWords, takže je tu naděje, že by se mohli začít na parkovaných stránkách objevovat reklamy distribuované z Google. To by určitě bylo zajímavé. Moje dosavadní zkušenosti se SWORP 0,73 CZK/klik. Musím ale podotknout, že tam mám nasměrované domény s CZ adult trafikem. Vlastně už jen jednu, zbytek jsem přesunul na NameDrive, kde to sice není také žádná sláva, ale občas se objeví pár hezkých kliků.

No uvidíme. Pořádná parkovací systém na CZ/SK trafik by se hodil.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.