Spekulanti, MFAčkaři a developeři pozor!

Člověk, aby pořád sledoval nějaké aktuality a novinky. Zničehonic se totiž může vynořit zpráva jako je tato:

Možná už na přelomu let 2012 a 2013 získá pražská Ruzyně konkurenci. Severně od Prahy má vzniknout nové letiště, zaměřené hlavně na nízkonákladové společnosti, chartery a takzvané privátní letadla. Předpokládá to projekt společnosti Letiště Vodochody, jejímž vlastníkem je investiční skupina Penta.

Zdroj aktualne.cz

Pokud přemýšlíte jestli registrovat domény s touto tématikou tak už je vesměs pozdě. Nejdůležitější .com už jsou zabrané a tváří se, že na nich něco je, anebo jsou přesměrované. Ostatní gTLD jsou ještě volné. Takže pokud někdo děláte MFA s leteckou tématikou, tak jistě víte jak jsou stránky letišť v zahraničí oblíbené ;)

Co mě ale potěšilo je, že nové letiště bude zaměřené na nízkonákladové společnosti. U nás zatím BFU pojmy jako charterové lety nebo chartery neznají a prakticky se mimo google ani nehledají. Přitom v těchto slovních spojení leží celkem slušné peníze. No uvidíme co z toho nakonec bude. Už se mi párkrát stalo, že jsem si něco registroval a ono se to nakonec jmenovalo úplně jinak. Ale co by člověk za reg fee nechtěl že?

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 Comments

 • No myslim ze o tomto se uz psalo na novinkach pred nejakymi 3mi mesici, takze to zadna novinka neni. Mozna i proto je vetsina domen zabranych.

  (0)
 • frettie

  Oni to snad myslí vážně. :)

  No, já se obávám, že to bude jen černá díra na peníze, ruzyně ještě není tak obsazena, aby to nešlo.

  Leda by nabídli výrazně nižší cenu pro letecké společnosti. Jako např Gerona vs. Barcelona.

  (0)
 • Psalo se o tom i drive, ja jelikoz jsem mel puvodne stavet barak v Posrizine (pres kopec), ale nakonec prave koupe letiste Pentou me prinutila si to rozmyslet :-) Nicmene uz tehdy ( par let zpet ), kdyz jsem si kamaradovi postezoval,ze zku* mi zkazila bydleni, tak rikal to by se dal ale udelat krasny web na nove letiste, uplne se zasnil :-) Takze lidi co se pohybuji v tomto biz. to vedi jiz nekolik let.

  (0)
 • uf vypadlo mi :
  Psalo se o tom i drive, ja jelikoz jsem mel puvodne stavet barak v Posrizine (pres kopec)...."tak to celkem sleduji",

  (0)

Comments are closed.