Spekulanti, MFAčkaři a developeři pozor!

Člověk, aby pořád sledoval nějaké aktuality a novinky. Zničehonic se totiž může vynořit zpráva jako je tato:

Možná už na přelomu let 2012 a 2013 získá pražská Ruzyně konkurenci. Severně od Prahy má vzniknout nové letiště, zaměřené hlavně na nízkonákladové společnosti, chartery a takzvané privátní letadla. Předpokládá to projekt společnosti Letiště Vodochody, jejímž vlastníkem je investiční skupina Penta.

Zdroj aktualne.cz

Pokud přemýšlíte jestli registrovat domény s touto tématikou tak už je vesměs pozdě. Nejdůležitější .com už jsou zabrané a tváří se, že na nich něco je, anebo jsou přesměrované. Ostatní gTLD jsou ještě volné. Takže pokud někdo děláte MFA s leteckou tématikou, tak jistě víte jak jsou stránky letišť v zahraničí oblíbené ;)

Co mě ale potěšilo je, že nové letiště bude zaměřené na nízkonákladové společnosti. U nás zatím BFU pojmy jako charterové lety nebo chartery neznají a prakticky se mimo google ani nehledají. Přitom v těchto slovních spojení leží celkem slušné peníze. No uvidíme co z toho nakonec bude. Už se mi párkrát stalo, že jsem si něco registroval a ono se to nakonec jmenovalo úplně jinak. Ale co by člověk za reg fee nechtěl že?

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.