Nějak mi to psaní dneska nejde

Je brutální vedro. S tím že nic nenaprogramuju jsem se už smířil, tak se snažím alespoň něco naspat. Bouhžel 2 články jsem rozepsal, ale nedopsal.Ona je fakt asi okurková sezóna na novinky z domainingu a minisites.

Mimochodem scháním informace pro pár článků, pokud by jste měli nějaké info postněte mi to prosím do komentářů.

 • pokud znáte nějakou stránku kde jsou příklady css bannerů budu vděčný za odkaz, článek mám hotový jen potřebuju najít nějaké funkční příklady, to co jsem našel je nedostačující
 • znáte nějaké velké a funkční projekty na ccTLD* v Českém jazyce (nechci warez ani adult). Prostě něco co je zaběhnutého. Moc jsem toho nenašel.

Pokud máte nějaké náměty na stránky klidně napište. Zkusím se inspirovat :)

* EDIT: mám na mysli ccTLD mimo .cz, tzn. .me, .to, .tv atd.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4 Comments

 • námět by tu byl..

  http://maigi.cz/rybi-challenge/ tohle teď docela hýbe na facebooku okurkovou sezónou a čekám, že se o tom napíše ještě hodně, tak informujte i ostatní =)

  (0)
 • Temi CSS bannery myslis HTML bannery ?

  Priklad muzes hledat napriklad u zpravodajskych serveru Aktualne & iDnes. Nedari se mi ted nic najit, byvalo to na idosu, ale ted uz tam ma iDnes rovnou HTML export.

  Mozna na http://aktualne.centrum.cz/finance/
  Jak je banner na Jobs.cz :)

  (0)
 • admin

  Milan Kryl: hledám bannery udělané pomocí CSS které jsou opravdu hezké. Dřív se to používalo víc, teď nic nemůžu najít, žádný tutorial.

  Dále hledám hezky sladěné barvi třeba pro adsense, prostě kombinace co na stránce místo aby se snažili splinout se stránkou, na sebe upozorňují

  (0)

Comments are closed.