O5 špatná nálada

Špatná náladaTak dnešek začal celkem v pohodě. Nikdo nic nepotřebuje, všichni jsou se vším spokojeni. Sice mám na kompu záseky každých 20 sekund na 2 vteřiny, kvuli dokončujícímu se megascanu co dělám jednou za 15 dnů, ale jinak pohoda. Říkám si, že teď je ideální doba na psaní článků nebo odpovídání na otázky lidí na webtrhu (Retal to už nastartoval a teď se testují a dolaďují věci a vylepšíení).

Také jsme se rozhodl oddělit doménový trh + osobní deníček od MFA a tvorby webu. Rád by jsem, aby mě to vyhecovalo psát v průměru jeden článek na 404m.com a druhý na nový blog zaměřený na dění kolem MFA. Doufám, že to byla dobrá volba. Přemýšlel jsem i o předělání 404m.com na informační portál, ale z toho nakonec sešlo. U nového blogu jsem si také otestoval instalování WP přes godaddy rozhraní. Musím uznat že to bylo dost jednoduché. V podstatě one clik (nepočítám li vyplnění názvu, loginu a hesla). Ještě mi přišel hezký mail o dokončení instalace.

Tak dneska začínám psát nějaké púvodní člínky o MFA co jsem měl původně připravené pro 404m.com a pořád po mě někdo chce něco přes ICQ. Mě už nepomáhá být ani invisible. Navíc mám teď trochu pochroumané zdraví takže jsem nervozní a chci mít absolutní klid. ICQ by jsem normálně vypnul, ale občas něco nutně potřebuje přítelkyně. Ta nezklamala a poslala mi nějaký vtip. Takové ty blbosti co na emailu jdou automaticky do koše. No nějak mě to už podráždilo (alespoň slíbila že už mi nic do večera nepošle). Nejhorší je že se nemůžu jít ani opít, protože mám rozdělaný velký scan. Navíc teď mám jak říkám mojí neuroložce „své dny“ takže zapomínám a na každého reaguju podrážděně. Hmm možná by jsem si mohl zajít něco hezkýho koupit. Už delší dobu uvažuju o notebooku. Na kompu by mohli ject všechny scany a na notebooku by jsem mohl v klidu psát. Nic extra nepotřebuju. I když to jsem si říkal o mobilu (stačí smsky) a nakonec jsem si koupil N95ku, ale když ono to umí měřit pomocí GPS rychlost a má 5Megapixloví foťák :)

BTW: nechce se mi opravovat ty červeně podtrhnuté slova, takže kdo nemá rád pravopisné chyby raději to nečtěte

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

7 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.