Directo.cz opravdu platí

Během posledních pár týdnů mi přišlo několik dotazů jestli directo.cz opravdu platí. Zvláště v posledních 14 dnech, kdy se na directu perou se spoustou chyb. Osobně jsem využíval naspořené peníze dosud pouze na propagaci nových projektů a o výplatě nějak moc nepřemýšlel. Aby bylo pro jednou jasno, tak jsem se rozhodl, že si nechám vyplatit minimální částku a vylepím screenshot na blog jako za dob skenování šeků za adult affilate.

Minimální částka pro vyplacení je 500Kč. Tak kliknu v menu na Prehlad, Požádat o vyplacení provize. K mému překvapení mi to nenabídlo kolik si chci nechat vyplatit, prostě mi to škrtlo vše. Nějak mě to netrápí, protože do nové verze jsem stejně neměl v plánu dělat nějakou větší kampaň a do té doby se nějaké peníze, i díky úspěšnému prodeji reklamy přes webtrh, zase vydělají. Jako formu výběru peněz jsem si zvolil převod na paypal. V administračním rozhraní pod odkazem Účet přibyla růžová položka, jak ukazuje následující screenshot (pro zvetšení na něj klikněte).

Pak jsem postupoval podle pokynu a zaslal na email podpora@directo.sk fakturu. Faktura vypadala následovně (fakturoval jsem to majiteli directa, nejsem plátce DPH):

Zároveň jsem provozovatele directa požádal o svolení zveřejnit zde tyto data. Následně jsem obdržel email, že se zveřejněním není problém a jestli by mi nevadilo dostat peníze na bankovní účet. Proti tomu jsem nic neměl (stejně se snažím nemít na paypalu více jak 3K v hotovosti). SMSka z banky o přijetí hotovosti mi přišla dnes. Když jsem zkontroloval přes elektronické bankovnictví účet zjistil jsem, že peníze dorazily už 23.1. Takže od data kdy jsem požádal o vyplacení 21.1 (zhruba v 14:30) jsem obdržel peníze do dvou dnů. Ještě přiložím výřez z elektronického bankovnictví.

Takže teď už pokud se mě někdo bude ptát na to zda directo platí či ne pošlu jen tento odkaz. No co k tomu dodat. Snad jen že přeju directu hodně štěstí do budoucna. Zhruba v polovině příštího měsíce spatří světlo světa nová verze, která prý bude nepopsatelně lepší než stávající. Takže už spořím peníze na reklamní kampaně.

PS: mohli by jste v novém directu nastavit kolik člověk chce vyplatit ;)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

14 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.