Directo.cz opravdu platí

Během posledních pár týdnů mi přišlo několik dotazů jestli directo.cz opravdu platí. Zvláště v posledních 14 dnech, kdy se na directu perou se spoustou chyb. Osobně jsem využíval naspořené peníze dosud pouze na propagaci nových projektů a o výplatě nějak moc nepřemýšlel. Aby bylo pro jednou jasno, tak jsem se rozhodl, že si nechám vyplatit minimální částku a vylepím screenshot na blog jako za dob skenování šeků za adult affilate.

Minimální částka pro vyplacení je 500Kč. Tak kliknu v menu na Prehlad, Požádat o vyplacení provize. K mému překvapení mi to nenabídlo kolik si chci nechat vyplatit, prostě mi to škrtlo vše. Nějak mě to netrápí, protože do nové verze jsem stejně neměl v plánu dělat nějakou větší kampaň a do té doby se nějaké peníze, i díky úspěšnému prodeji reklamy přes webtrh, zase vydělají. Jako formu výběru peněz jsem si zvolil převod na paypal. V administračním rozhraní pod odkazem Účet přibyla růžová položka, jak ukazuje následující screenshot (pro zvetšení na něj klikněte).

Pak jsem postupoval podle pokynu a zaslal na email podpora@directo.sk fakturu. Faktura vypadala následovně (fakturoval jsem to majiteli directa, nejsem plátce DPH):

Zároveň jsem provozovatele directa požádal o svolení zveřejnit zde tyto data. Následně jsem obdržel email, že se zveřejněním není problém a jestli by mi nevadilo dostat peníze na bankovní účet. Proti tomu jsem nic neměl (stejně se snažím nemít na paypalu více jak 3K v hotovosti). SMSka z banky o přijetí hotovosti mi přišla dnes. Když jsem zkontroloval přes elektronické bankovnictví účet zjistil jsem, že peníze dorazily už 23.1. Takže od data kdy jsem požádal o vyplacení 21.1 (zhruba v 14:30) jsem obdržel peníze do dvou dnů. Ještě přiložím výřez z elektronického bankovnictví.

Takže teď už pokud se mě někdo bude ptát na to zda directo platí či ne pošlu jen tento odkaz. No co k tomu dodat. Snad jen že přeju directu hodně štěstí do budoucna. Zhruba v polovině příštího měsíce spatří světlo světa nová verze, která prý bude nepopsatelně lepší než stávající. Takže už spořím peníze na reklamní kampaně.

PS: mohli by jste v novém directu nastavit kolik člověk chce vyplatit ;)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články k tématu

14 komentářů

 1. Fero napsal:

  Ci ti nahodou nezaplatili iba preto, ze vies ze mas blog a isto o tom napises ;)

  (0)
 2. Tom@S napsal:

  lol, ano urcite preto aj ja o vas napisem prosim si 500 a dam aj screen

  (0)
 3. Michello napsal:

  To chceš říct, že bez faktury nevyplácej?

  (0)
 4. Igor napsal:

  Ja mam zatial skusenosti len z opacnej strany (ako inzerent), ale jednanie je solidne a seriozne.

  Trochu je problem s tymi nedostatkami (momentalne ani nevieme nakupit plochy, nakolko je neporiadok v rankoch a navstevnosti), ale hadam sa to da novou verziou do poriadku.

  (0)
 5. admin napsal:

  Pokud vím tak ano, ale pokud máš IČ tak musíš vystavit fakturu, což jsem udělal.

  (0)
 6. Ošklivý sup napsal:

  Pro tech 3k na PayPalu mas nejaky konkretni obecny duvod?

  (0)
 7. Lukáš napsal:

  Můžu potvrdit, že platí i bez faktury. Vyplaceno bez problémů během týdene od vyžádání.

  (0)
 8. admin napsal:

  Ošklivý sup: Obecný ne, je to o zvyku. Většinou si tam nechávám dolary a české jakmile přesáhnou 3K tak si je posílám na účet.

  (0)
 9. marek napsal:

  proč ne, na účtu se to aspoň minimálně úročí ne? :)

  (0)
 10. Vembl napsal:

  O platby nikdo nemusí mít strach. Platíme a dokud budu mít directo v rukou já tak platit budeme. Partnerům jsme vyplatili již přes 50 000 Kč, z toho 30 000 Kč za poslední měsíc. Pokud jde o ty aktuální bugy a nepořádek v rancích a návštěvnosti - moc mě to mrzí, ale v novém directu tohle všechno bude minulostí a přibudou nové funkce a možnosti. A Drago díky za podporu.

  (0)
 11. Sex zdarma napsal:

  Možná je trochu naškodu ta minimální částka pro vložení peněz 1000 Kč, to může řadu inzerentů odradit

  (0)
 12. Ed Brand napsal:

  Divím se těm, kteří šíří bludy o tom, že Directo neplatí. Zajímalo by mě, na základě čeho to těch několik jedinců usuzuje? Jen kvůli několika technickým problémům? (bez kterých se imo neobejde žádný začínající projekt).

  (0)
 13. Jakub_mt napsal:

  Taktiež nevidím dôvod, prečo by platiť nemali. Directo má síce svoje muchy, ale ktorý začínajúci systém (nie len reklamný) nie?

  (0)
 14. A napsal:

  directo je výbornej startup, gratuluju majitelům :/

  (0)