Guestpost 01

Děkují 162.252.85.172 za komentář. Věřím že si jej užijete tak jako já :)

Ty vole Drago, co to zase píšeš, přestaň jíst ty žampiony co jsou zrovna v akci z lidlu. Fungují na představivost, ale budeš pak potřebovat migraci jater. Hele se sluníčkovým uvažování se dobře usíná ale peníze se vydělávají jinak. Podívej se na mě, já se s tím nes**u. Třeba ty pay per post, o kterých píšeš. “Rok tam musím mít odkaz podle jejich pravidel”. Ty píšeš že jim ho necháváš zdarma v rámci “dobrých vztahu”. Jsi upadl z jahody na znak ne? Ty vole kapitalizmus se nebuduje kvůli dobrému vztahu, ale tvrdé devalvované české koruně. Hele takhle to dělám já a protože platím každý rok většího socíka a zdravíka, tak to dělám dobře. Jestli ho tam chtějí mít, tak si musí zaplatit, protože za všechno se dneska co? No v rámci dobrých vztahů platí ty vole! Říkám tomu tarif “Na pořád” a když se zeptají proč? No tak jim řeknu, že to je v podmínkách toho pay per post systému, že si to dohodli s ním a ne se mnou. Samozřejmě u mě mají zákazníci “Na pořád” automaticky a slevu na další LEPŠÍ služby. Oni ze zeptají jaké mám další lepší služby a už jim posílám seznam s ceníkovými cenami, kde je dvě prdele hvězdiček s odkazem na sleva možná, množstevní, pros stále klienty, vhodná, doporučená. No a začíná klasické kolečko. To znáš ne? Máte to moc drahé, jaké jsou ty slevy? To záleží na vytíženosti, sezóně, jaká jede reklama a kolik promile mám zrovna v krvi. Musíš je dostat do situace, kdy chtějí kupovat. K***a prodej mi propisku vlku! Třeba teď na tom webu probíhala rekonstrukce na nový start, klesla návštěvnost o 20 procent, tak jsme nahodili nové články, redaktor to napsal na tři měsíce dopředu a další reklamní kecy. Tak první měsíc 50 procent sleva. Když si vezmete “Na pořád” k těm vašim odkazům z toho pay per post systému, tak 60 procent. Hele kupují vždy a ještě děkuji. No a na ty  “My si to ještě rozmyslíme” nasadíš klasiku. Pospěšte si, začíná sezóna a “doplň si název největšího konkurenta” si zřejmě tento rok bude chtít koupit reklamní kampaň znovu. On u vás kupuje reklamu? Koukněte tady na ten článek půl roku starý pseudoPR, který píšu jen kvůli vyhledávačům, abych parazitoval na longtail s TM největšího hráče na trhu. A už jsme největší kamarádí a tvrdá devalvovaná česká měna koluje, Andrej má radost, protože mu plníme kasičku. Jo a proč jsi nebyl na wordcamp?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů u „Guestpost 01“

  • Prostě odlišný pohled než mám já. Líbilo se mi to jako komentář, tak jsem to zveřejnil.

 1. Ahoj,
  moc pěkné. Něco si z toho musím vzít. Ještě mi tam ale chybí ten začátek. Je to o tom, že na PayPerPost se článek dává na 1 rok a v podmínkách je, že musí zůstat i poté? A toto pisatel dodržuje, ale po expiraci inzerenty kontaktuje s prodloužením, nebo jak?
  Pokud to chápu správně, tak ale problém vidím v tom, že v podstatě nevíš kdo článek řešil, často je to agentura a když bys oslovil toho na koho odkaz vede, tak za a) je to asi zase porušení pravidel PPP systému a za b) “inzerent” vůbec nemusí vědět o co jde.
  Jinak se mi ta myšlenka ale líbí, rád bych ji také aplikoval v praxi.

  • Nebyla tam témata, která mě přímo zajímají (online podnikání, domény, SEO/SEM). Program byl ale dobrý, jen nejsem cílovka.

 2. Luxusní styl (“K***a prodej mi propisku vlku!”). :D
  Víme, kdo to je a popřípadě, jestli má blog? Rád bych ho začal číst! :D

Komentáře nejsou povoleny.