Webové stránky zdarma s inPage

inPage je oblíbený redakční systém pro tvorbu webových stránek od společnosti ZONER software, a.s.. Pokud potřebujete mít na své doméně jednoduchý a bezplatný web, můžete využít jeho variantu inPage Mini. Nejde však jen o jednoduchou webovou stránku. Jedná se o unikátní balíček služeb s až 5 webovými stránkami, e-mailem, fotogalerií nebo e-shopem. To vše s jednoduchým průvodcem, se kterým vytvoříte svůj web během pár minut.

Službu je možné využít jako microsite stránky, MFA weby, pro podporu produktů, ale určitě v ní najdou své zalíbení všichni, kteří chtě1jí k doméně webové stránky zdarma. Službu si lze snadno registrovat u všech domén registrovaných na projektech Czechia.com nebo regZone.cz.

Soutěž inPage – vítězné stránky roku

Webové stránky v inPage Mini se letos utkaly ve II. ročníku soutěže Stránky roku. Přihlášené weby dokázaly, že i v bezplatné variantě jde vytvořit web, který je hezký a obchodně úspěšný. Zde jsou vítězové.

1. místo – [block]1[/block]

První místo získal7 web se svatebními doplňky, který zajímavě propojuje web s Facebookem a nabídkou na webu fler.cz.

 

 2. místo – [block]3[/block]

Přehledně řešené www stránky do0plněné fotogalerií získaly v této kategorii stříbrné místo.

 

3. místo – [block]5[/block]

Postranní bannery, vložení PDF dokumentu na web, ale i detaily, jako je třeba vložení faviconu do URL lišty. To vše umí inPage Mini a web, který získal třetí místo.

Kompletní přehled vítězů ve všech kategoriích najdete na stránkách blogu inPage: http://www.blog.inpage.cz/inpage/vyherci-stranky-roku-2011/, kde jsou pravidelně publikovány návody, novinky a vylepšení inPage.

Vyzkoušejte si inPage nezávazně

Jak se tvoří www stránky v inPage si můžete hned vyzkoušet v nezávazné inPage demo verzi, díky které také budete umět zodpovědět jednu soutěžní o9tázku níže. Demo verze (stejně jako plná verze inPage) obsahuje Průvodce, se kterým v 7 krocích vytvoříte nové webové stránky během 5 minut!

Soutěžní otázky pro pátek 23. 3. 2012:

 1. Jaký je 4místný PIN článku skrytý v článku?
 2. V kolikátém kroku v Průvodci inPage můžete nastavit Kontaktní formulář.
 3. Jaký web vyhrál v soutěži Stránky roku 1. místo v kategorii Nejlepší web partnera inPage.

 

 

Správné odpovědi, včetně validního emailu, na který vám zašlu případnou výhru pište do komentářů. Pravidla soutěže najdete zde. Vyhrává 10 nejrychlejší.

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

14 komentářů u „Webové stránky zdarma s inPage“

 1. 1. 1709
  2. v 6. kroku
  3. Nejlepší web partnera inPage, 1. místo www.rehkat.com

  OK

  (0)
  • Takže uzavírám soutěž. Všem děkuji za účast a jde se vyhodnocovat :)

   Tak odesláno. Ve středu dám něco jednoduššího.

   (0)

Komentáře nejsou povoleny.