Vyhrajte EUROVÍKEND za 10.000 Kč s CZECHIA.COM

Chcete strávit víkend v jedné z evropských metropolí dle svého vlastního výběru zdarma? Právě teď máte skvělou šanci takový eurovíkend vyhrát. Czechia.com pro své facebookové fanoušky připravila soutěž o EUROVÍKEND v hodnotě 10.000 Kč! Pravidla jsou jednoduchá. Stačí být fanouškem facebookové stránky CZECHIA.COM a zaregistrovat si .EU doménu za akční cenu 39 Kč na www.czechia.com do konce dubna.

Být fanouškem CZECHIA.com se vyplácí

Jste fanouškem facebookové stránky CZECHIA.COM? Pokud ještě ne, na nic nečekejte a staňte se jím. Fanoušci CZECHIA ví vždy jako první o všech akčních slevách a neunikne jim žádná novinka. Dočtete se zajímavé informace ze světa domén, webhostingu, tvorby webových stránek a zabezpečení.

Zaregistrujte si .EU doménu na CZECHIA.COM jen za 39 Kč

CZECHIA.COM patří k předním poskytovatelům webhostingových služeb a ve svém portfoliu nabízí k registraci více než 600 TLD domén. Jakmile si zaregistrujete vaši evropskou doménu, ZDARMA k ní získáte balíček výhod. Navíc si v dubnu 2018 na CZECHIA.COM můžete zaregistrovat .EU doménu jen za skvělých 39 Kč bez DPH.

K registraci domény bezplatně získá zákazník CZECHIA.com:

  1. SSL certifikát pro zabezpečení stránek
  2. Webové stránky inPage Mini
  3. Unikátní e-mailovou adresu na vlastní doméně
  4. Technickou podporu 24/7
  5. Možnost vedení DNSSEC
  6. Parkování domény

Soutěžte do konce dubna

Zapojte se do soutěže ve 3 jednoduchých krocích:

  1. Buďte fanouškem facebooku CZECHIA.com
  2. Zaregistrujte si na CZECHIA doménu .EU za akční cenu 39 Kč
  3. U objednávky .EU domény napište do poznámky „SOUTĚŽ; FB: uživatelské jméno vašeho FB“

Pravidla jsou jednoduchá. Soutěžte a zařaďte se do slosování o voucher v hodnotě 10.000 Kč na EUROVÍKEND dle vlastního výběru od Student Agency Dovolena.cz. Třeba to budete právě vy, kdo 1.5.2018 vyhraje tuto super cenu. Nezapomeňte se zúčastnit!

Více o výhře a pravidlech na stránkách CZECHIA.COM