Že by masivní linkbuilding zdarma?

Určitě znáte různé ohodnocovače stránek nebo domén. V podstatě jde o jednoduchou službu, která na základě například ranků nebo počtu indexovaných stránek ohodnotí váš projekt. Aby si tyto služby ušetřili nejen práci ale hlavně výkon, tak ukládají do cache výsledky. V podstatě si uloží výsledky a když příjde v krátké době ten samí dotaz tak ukáží cache. Pokud je cache už nějaký ten pátek starší tak udělají nový přepočet.

Vtip je ale v tom, že tyto služby často linkují výsledky (vytvoří o nich protokol), aby vypadali před vyhledávači větší (1M ohodnocených domén = 1M protokolů). Vyhledávače pak indexují i tyto stránky (zvláště pokud má originální stránka třeba noindex). Většinou to je něco jako ohodnoceni.tld/testovanadomena.tld/ kde je občas i kousek textu, popřípadě záznam z whois. Důležitý je právě odkaz na testovanou stránku. Většinou tedy ve formátu nofollow, ale najdou se i výjimky.

Když k tomu přidáme i nějaký ten automatický skript jako freesitescripts.com, tak můžete do začátku získat pár set odkazů zdarma. Některé jsou prý dokonce bez nofollow. Vím, že se to moc na českém internetu neuživí, ale pokud máte problém s indexací u google rozhodně větší množství zpětných odkazů i s nofollow pomůže (vyzkoušeno).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů u „Že by masivní linkbuilding zdarma?“

  1. Moc jsem ten navod jak ziskat tech par stovek odkaz zdarma… prosim podrobnejsi navod pro mene nadane :-)

    • Honza S.: běž na tu adresu co je uvedená v článku a zadej tam svůj web. To prozatím stačí.

  2. To jsem udelal… tak uvidim, projdu si ty vysledky co to behem nahravani hodilo… ale tesim se na dalsi pokracovani clanku, kde se snad dovim vice

  3. Momentálně se podle mě dá podobný zápis s estimated worth a s dalšími informacemi za silnější, než kde jaký katalog na freeglobesu.

  4. Davide, dost jich je rozbitých, ale některé fungují. Je to škoda, ale lepší než nic.

  5. Toto používám jako první „nakopnutí“ pro nové weby. Šikovný prográmek a nacrawlovanych par desitek tisic techto webů a je to:)

  6. To:Tomas Postihovat to budou (pokud to už nedělají) tím že takovým odkazům sníží váhu na nulu.

Komentáře nejsou povoleny.