Že by masivní linkbuilding zdarma?

Určitě znáte různé ohodnocovače stránek nebo domén. V podstatě jde o jednoduchou službu, která na základě například ranků nebo počtu indexovaných stránek ohodnotí váš projekt. Aby si tyto služby ušetřili nejen práci ale hlavně výkon, tak ukládají do cache výsledky. V podstatě si uloží výsledky a když příjde v krátké době ten samí dotaz tak ukáží cache. Pokud je cache už nějaký ten pátek starší tak udělají nový přepočet.

Vtip je ale v tom, že tyto služby často linkují výsledky (vytvoří o nich protokol), aby vypadali před vyhledávači větší (1M ohodnocených domén = 1M protokolů). Vyhledávače pak indexují i tyto stránky (zvláště pokud má originální stránka třeba noindex). Většinou to je něco jako ohodnoceni.tld/testovanadomena.tld/ kde je občas i kousek textu, popřípadě záznam z whois. Důležitý je právě odkaz na testovanou stránku. Většinou tedy ve formátu nofollow, ale najdou se i výjimky.

Když k tomu přidáme i nějaký ten automatický skript jako freesitescripts.com, tak můžete do začátku získat pár set odkazů zdarma. Některé jsou prý dokonce bez nofollow. Vím, že se to moc na českém internetu neuživí, ale pokud máte problém s indexací u google rozhodně větší množství zpětných odkazů i s nofollow pomůže (vyzkoušeno).

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 Comments

Comments are closed.