Pravidla pro odběr komentářů

Předně ti chci poděkovat, že čteš blog 404M.COM a zajímají tě komentář ostatních účastníků diskuze. Možnost zasílání komentářů emailem funguje prostřednictvím WordPress pluginu Subscribe to Comments. Je to opravdu zajímavé rozšíření, které jsem doplnil po doporučení hned několika lidí. Využívá jej poměrně dost návštěvníků a vřele jej každému blogerovi mohu doporučit.

Pravidla a postupy

Emaily chodí ze schránky neodpovidejte@404m.com, kterou nehlídám. Pokud by něco nefungovalo, anebo plugin nějak zlobil napiš mi na drago@landofice.com a já se pokusím manuálně sjednat nápravu.

Adresy nikomu neprodávám, ani se o ně s nikým nedělím. Pokud by to někdo tvrdil, tak mi to napiš. Popovídám si s ním na tohle téma.

Tím že tuto službu využíváš mi dáváš souhlas k zaslání informačních emailu. Nehodlám ti spamovat emalovou schránku. Mám však více projektů, které jsou více méně tématicky provázány a věřím, že by tě mohli novinky na nich zaujmout.

Přijde mi fér napsat, co se s tvoji emailovou adresou děje. Takže po nějaké době si vyjedu databázi přihlášených lidí k odběru. Porovnám jí s tou, co už mám z dřívějších dob. Staré vyškrtnu, nové přidám. To je zatím tak vše, protože jsem za více jak žádný email nerozeslal :) V budoucnu se to třeba změní. Pak zřejmě vytvořím email v html formátu a se vší slušnosti rozešlu lidem.

Toto se týká pouze emailů, které jsou získány přes odběry. Emaily v komentářích použity samozřejmě nejsou.

Share Button
(0)(0)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *