ThreeWords.me úspěšný projekt na jednoduché myšlence

Projekt ThreeWords.me je postaven na jednoduché myšlence. Jakmile se zaregistrujete/propojíte jej s facebook účtem, získáte adresu ThreeWords.me/jmeno/ na které vás mohou Vaši přátelé popsat přesně třemi slovy.

Projekt má na svědomí 18ti letý programátor Mark Bao. Spustil jej 22.12.2010, tedy jede zhruba měsíc a půl. V současné době má průměrnou návštěvnost 5 milionů návštěv za měsíc. Není se tak čemu divit, že se o něj s úspěchem začal zajímat Reinvent Inc, který by projekt rád viděl dosáhnout alespoň na 30M unikátních návštěvníků za měsíc.

A jaké z toho plyne poučení? Netřeba hledat složitosti, stačí dobrý nápad, který se bude dát virálně prosadit. Vsadit na zvědavost lidí (kdo by anonymně nechtěl vědět co si o něm lidé myslí). Když nad tím tak přemýšlím tak klon tohoto projektu by se dal udělat v češtině za den. Jestlipak by měl takový úspěch?

Zdroje informací

 • Emerging Business Incubator Purchases Popular Viral App
Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články k tématu

8 komentářů

 1. M!r€k napsal:

  Tak obetuj jeden den a vyskousej jestli bude mit stejnej uspech :)

  (0)
 2. Michal napsal:

  Což o to, traffic je to hezký, ale co je podle mě klíčová otázka, je, jak to chtějí monetizovat...

  (0)
 3. Petr Malec napsal:

  Nepochopil jsem myšlenku, jak anonymně, když máš jméno ve tvaru ThreeWords.me/jmeno/ ?

  Poprosím Drago o vysvětlení, možná je to už i zpožděným myšlením v tomto nekřesťanském čase, ale opravdu jsem to nepochopil.

  (0)
  • admin napsal:

   Petr Malec: přímo ve formuláři je napsáno jméno, anebo přezdívka (your name or something else). Systém je tak připravený třeba na hodnocení domácích zvířátek.

   (0)
 4. Karlos napsal:

  Velice dobrý nápad, lidská szvědavost je veliká. Mě osobně by to také zajímalo tím, že jsou to jen tři slova skrývá to spoustu domněnek.

  (0)
 5. Gransy napsal:

  Na druhou stranu, kdyz to hodim do google a mrknu po nahodnych strankach co o tech lide pisi ... tak je 3/4 toho od "Anonymous" a 90% tehle prispevku obsahuji akorat vulgarni slova :))

  (0)
 6. schizi napsal:

  Určitě dobrý nápad, ale myslím že je to jen chvilkový booom...
  Monetizaci si také nedovedu představit...

  (0)
 7. Jan Rosa napsal:

  pekne, ze kazdy rozmysla nad klonovanim uspesnych projektov, ale v CZ/SK priestore takmer nikto neprichadza s originalnymi a uspesnymi projektami...

  (0)