Drago internet news 5

cedulespacetime.jpgVítejte u dalších zpráv Drago internet news. Než začnu přehledem zajímavostí, které jsem na internetu za poslední dobu objevil rád, by jsem upozornil, že stále platí nabídka reklamy zdarma na mém blogu pro zajímavé projekty.

A teď už odkazy na nejzajímavější články poslední doby:

  • V článku Duplicitný obsah vs. google se SEOlog Tom@s zabívá důležitostí unikátního textu, který by stránka rozhodně měla vždy obsahovat. Mimo jiné se dozvíte i jak google postupuje u rozeznávání originálního textu a jaká forma penalizace za duplicitní text hrozí.
  • Zajímavý článek Největší problém českých eshopů od Soukiho si můžete přečíst na jeho blogu. Sice se píše o matracích, ale daná problematika se dá opravdu použít na více věcí. Upřimně také občas přemýšlím, jestli majitelé eshopů občas zkoušeli u sebe hledat zboží, které prodávají. Možná místo slepého kopírování parametrů od výrobců by pomohlo podle těch parametrů i vyhledávat.
  • Na blogu NIC.cz vyšel článek Další zpoždění nových gTLD, kde se můžete dozvědět jak to vypadá s dalšími gTLD. Mimochodem výzva na konci článku by si zasloužila odpověď ;)

Mimochodem díky webtrhu jsem objevil opravdu super nástroj na online SEO optimalizaci webu. Své SEO si můžete zapnout zde.

Pokud máte další zajímavé články tak sem s nimi :)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.