Konec penalizace za DirectoGlobal

Před pár dny jsem si všiml, že se na doménách, které dříve dostali penalizaci GPR za directoglobal, se opět vrátil page rank zhruba na úroveň 50%. Jestli se jedná jen o zmírnění penalizace, anebo už jen neexistuje dostatek linků na původní projekty těžko soudit. Dobrou zprávou ale je, že se page rank alespoň trochu pohnul, ta 0 už byla celkem nudná.

Jestliže tedy máte stránky, které ztratili google page rank při hromadné penalizaci minulý rok, tak se koukněte jak na tom jste a dejte vědět. Pokud jste také zaznamenali návrat zhruba k 50% původní hodnoty tak nedoporučuji nějaký masivní linkbuilding, tedy pokud vám záleží na google page ranku. Jestli vám jde o peníze a nějaký page rank nehledíte tak je to samozřejmě o něčem jiném ;)

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj s ostatními

8 Comments

 • Miškin

  Myslíš stránky jako inzerent, nebo publisher? Tam kde jsem prodával odkazy mám pořád 0. Výrazně jsem nenakupoval takže tam mě penalizace nepostihla.

  (0)
 • Za jak dlouho přestanu být penalizován za prodej odkazů? A jak mám dát Google vědět, že jsem odkazy přestal prodávat?

  (0)
  • admin

   Poděs: Přečti si tohle a postupuj podle jejich pokynů. Do 7 dnů by ti měli tu penalizaci zrušit (poradil jsem to 3 lidem s DG penalizací a u všech to zabralo)
   http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=cs&answer=35843

   (0)

Comments are closed.