Měl by jste se radši držet myši

Tuto větu jsem dneska slyšel na ortopedii v nemocnici. Den po té co jsem dostal pusu od asfaltu na mou lícní kost, při jízdě na kolečkových bruslích. Naštěstí se mi povedlo spadnout poměrně šťastně a mám jen zlomenou kost, poblíž levého zápěstí, bez dislokace. Skončil jsem jen s fialovou ortézou, kvůli které nemůžu ale pořádně psát. Uvidíme jak dlouho.

A co teď? Aby tu bylo co číst rozhodl jsem se nabídnou následující týden možnost publikování odborných článků zdarma. Samozřejmě si můžete v rozumném rozsahu zpropagovat i své služby, ale musí to přinést i něco čtenářům. Takže pokud si chcete udělat reklamu na SEO služby, bylo by fajn přidat nějaké statistiky, příběh jak jste začínali, zábavnou historku s klienty, anebo něco podobného. Prostě dejte něco čtenářům 404m a za to získáte v podstatě PR článek, za který si běžně účtuji 2000 CZK. Součástí článku by mělo být i nějaké menší info o vás.

Takže provozovatelé SEO služeb, programátoři, provozovatelé reklamních služeb, komunit atd. máte možnost. Klidně mi pište na email, který je dole na stránce (zavináč bohužel jednou rukou nenapíšu).

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

16 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.