Call.com prodána za 1,6M USD

Doménový broker ze SEDO Frank Tillmanns oznámil prostřednictvím Twitter úspěšný prodej domény call.com za 1,6M USD.

Bylo mi velkým potěšením zprostředkovat prodej CALL.COM za 1,6 USD. Gratuluji kupujícímu i prodávajícímu! Zvláště potěšující je, že doména bude v blízké budoucnosti perfektně využita. Zůstaňte naladěni na další informace! sedo #call #domainsales

Bylo mi velkým potěšením zprostředkovat prodej CALL.COM za 1,6 USD. Gratuluji kupujícímu i prodávajícímu! Zvláště potěšující je, že doména bude v blízké budoucnosti perfektně využita…

Doména má celkem zajímavou historii. Původně jí vlastnila společnost Live Current Media (Communicate.com), kteří jí prodali v balíčku s doménami Makeup.com, Automobile.com a Exercise.com. Součástí dohody bylo, že Live Current Media z nich bude mít podíl na budoucích ziscích.

V roce 2006 se však rozhodli, že doménu chtějí zpět. Vyměnili jí za to, že se u ostatních třech domén zřekli budoucích zisků.

V roce 2009 pak doménu call.com prodali za 1,1M USD. Kupcem byl podnikatel Boris Kreiman, který na ní chtěl udělat platformu, kde budou moct lidé žádat o rady.

Od té doby došlo ještě k jedné výměnně vlastníka, ovšem není známo zdali doména byla prodána. Držel jí nějaký Rus, který jí v dubnu tohoto roku převedl na kontakt v Kanadě. Nicméně jména byla podobná.

Závěr

Call.com je celkem hezký kousek. Cena 1,6M USD je slušná. Volání se vrací do módy, hlavně přes různé aplikace a formou videohovorů. Určitě tomu pomohla i pandemie.

Aktuálně by se Call.com s cenou 1,6M USD měl dělit s Chill.com o třetí místo v tabulce nejdražších prodaných domén roku 2022. Vede IT.com s cenou 3,8M USD a za ní je Galaxy.com s prodaná za 1,8M USD.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.