Doména Chill.com byla prodána za 1,6M USD

Tento rok se .com doménám daří. Chill.com je šestou, která se prodala za sedmimístnou částku. Alespoň z těch veřejně známých prodejů. Nový majitel za ní dal ve dvou splátkách celkem 1,6M USD.

Kupcem je britská společnost Chill Brands Group PLC, která se dokonce obchoduje na londýnské burze pod symbolem CHLL. Společnost se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem spotřebních výrobků s obsahem kanabidiolu (CBD) a dalšího lifestylového zboží v USA a Velké Británii. Společnost nabízí alternativní tabákové výrobky, včetně kuřiva a žvýkacích kapslí. Společnost byla dříve známá pod názvem Zoetic International. Název si změnila v srpnu 2021 na Chill Brands Group PLC.

Kupec si od domény slibuje oživení značky Chill. Věří že díky ní budou lépe cílit na spotřebitele a zajistí konzistentní marketing značky ve všech regionech. Slovy generálního ředitele Calluma Sommertona:

“Jsme hrdými vlastníky vysoce značkového, prémiového doménového aktiva, které odráží slovo, které je všudypřítomné v každodenním životě spotřebitelů a které se snadno vyslovuje, hláskuje a pamatuje. Ve stále složitějším světě lidé všude hledají způsoby, jak se zklidnit (ways to chill). Tyto vlastnosti jsou pro marketéry zlatým prachem a my hodláme maximalizovat potenciál domény Chill.com rozšířením a vylepšením naší značky, která by měla být, stejně jako naši spotřebitelé, jasná, energická a mladistvá.”

Aktuálně je prodej domény Chill.com za 1,6M USD třetím největším tohoto roku. Vede IT.com s cenou 3,8M USD a za ní je Galaxy.com s prodaná za 1,8M USD.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.