Doména Engage.com prodána za 803.025 USD

Doménová brokerka Kate Buckley oznámila úspěšný prodej domény Engage.com za 803.025 USD. Kupec prozatím ještě není známý. Jedná se o druhou nejdražší prodanou doménu tohoto roku. Minulý měsíc se prodala Bullish.com za 900.000 USD.

Slovíčko engage má více anglických významů. Nejznámější je zasnoubit se. V odvětví svateb (wedding industry), zvláště v USA, jsou obrovské peníze. Počet svateb v roce 2018 v USA bylo 2,13M a průměrná svatba neuvěřitelných 44K USD, v roce 2017 to bylo 27K USD. Průměrná nevěsta utratí za šaty 2.260 USD. Svatby se v USA v průměru účastní 167 hostů. Co se týká zásnub, tak nejčastěji zazní ANO v prosinci. Nový majitel by tak měl s obsahem co nejdříve pohnout :)

Náklady na svatby v USA rostou a také se více a více nevěst obrací k internetu, aby se inspirovali. V roce 2018 až 82 % nevěst hledalo inspiraci pro svůj velký den na sociálních sítích. Zajímavé je že vedl Pinterest pro získání kreativních nápadů (87 %) a pro obsah vyhrál Instagram (76 %).

V USA je běžné že si necháváte od někoho uspořádat svatbu. 98 % nevěst si nejdříve zkusilo zadat firmu/člověka na sociálních sítích. 83 % pak prošlo detailně jeho profil na sociálních sítích. Co se týká úspěšnosti reklamy tak 48 % nevěst nakoupilo nějakou věc spojenou se svatbou na základě internetové reklamy.

Peníze jsou tedy ve svatbách, ale začíná to u zásnub. Podchytit to hned na začátku je základ ;)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář