Kryptodomény se celkem prodávají

Dneska jsem koukal na přehled prodaných zahraničních domén na DNJ a tento týden byla nejdražší CryptoNews.com. Prodala se přes SEDO za 43K EUR. Na stejném tržišti se ještě prodala cryptoticker.com za 5K USD. Další třeba EthereumMistWallet.com za 3,75K USD, pak v soukromém prodeji Crypto.media za 1,8K USD. Na to jeden týden celkem ujde.

Pár myšlenek

BitCoiny nám letí i přes nepříznivá proroctví stále nahoru. Nevypadá to, že by je něco zastavilo. Začalo se také více mluvit o kryptoměně Ethereum. Přiznám se, že se ale v nových kryptoměnách nějak detailně neorientuji. Když jsem si s tím hrál, tak nefungovalo nic než BTC. Zbytek byl postaven na momentálním nadšení. Tedy vytáhnout svou vlastní kryptoměnu marketingově co nejvíce, tak aby se s ní začalo obchodovat na nějaké směnárně a pak se jí zbavit. Prostě takové HYIP schéma.

Když se člověk dívá na kurz BTC, tak má pocit že to může růst až donekonečna, což teoreticky i možné je. Počet BTC je omezený a poptávka velká. Spousta lidí v tom vidí snadné peníze. A jak víme lidé jsou schopní investovat do všeho možného, včetně do očí bijících podvodných schémat. Takže shání informace, kde se to jen dá. Mno a to je příležitost pro tvůrce webů a samozřejmě domainery.

Krypto(Crypto)domény

Víte jak si vždycky říkáte, že pokud bych měl možnost registrovat domény v devadesátých letech, tak bych byl v balíku? Tak sále můžete, stačí hledat příležitosti a být o krok napřed oproti ostatním. Kryptodomény jsou toho důkazem. Nemuseli jste věřit BitCoinům a investovat do nich stovky tisíc korun. Stačilo investovat do domén pár stovek až tisíc. Myslím si že většina těchto domén si na sebe vydělá jen statickou stránkou s pár grafy a reklamou všude kolem ;)

A co za zajímavé Kryptodomény se už prodalo?

 • BTC.com – 1M USD (2014)
 • BitcoinWallet.com – 250K USD (2014)
 • Satoshi.com – 75K USD (2014)
 • BTCC.com – 58K USD (205)
 • Bitcoin.Casino – 28K USD (2017)
 • BTCex.com – 25K USD (2014)
 • Bitcoin.com.au – 23K USD (2014)
 • Bitcoin.de – 20.3212 USD (2011)
 • MiningNews.com – 20K USD (2013)
 • Bitcoin.us – 17,5K USD (2012)
 • BlockchainTechnology.com – 15K USD (2015)
 • BlockCode.com – 10K USD (2015)
 • Bitcoin.me – 10K USD (2013)
 • ExchangeBTC.com – 10K USD (2014)
 • Blockchain.fr – 3K USD (2015)
 • Bitcoin.biz – 2,8K USD (2013)
 • Blockchain.nl – 2.253 USD (2015)

.com domény už jsou pěkně vybrané. Museli byste vychytat nějakou opravdu novou příležitost o které se zatím moc neví. Možná by se dobře dala prodat i nějaká antibitcoin doména ;)

Pokud chcete zkusit najít nějakou hezkou .cz obdobu tak zkuste hromadné ověření .cz domén třeba na czechia.com.

Případně pokud si chcete místo tiketu do sportky vsadit na nějakou z více jak 500 kryptoměn, jejichž tržní hodnota je nad 1M USD, tak jejich seznam najdete zde.

Závěr

Samozřejmě uvítám jakékoliv komentáře na téma kryproměny. Neváhejte podělit se o své zkušenosti s ostatními.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů u „Kryptodomény se celkem prodávají“

 1. Ahoj Drago, rád se podělím o krypto zkušenosti. V roce 2013 jsem nějaké Bitcoiny obchoval na BitStampu, pak to vyletělo na 1000$, ale jelikož je člověk tvor zvláštní, tak jsem držel a pak jsem prodával za 400$. No jak to vypadá měl jsem držet. Znovu jsem naskočil tento rok, kdy jsem tam dal pár desítek tisíc a zatím je zhodnocení docela dobrý, například mi udělalo tento týden radost NEO, které z 11$ vyletělo na skoro 50$ a teď se stabilně drží na 42$ i tak 400% zhodnocení, ale pořád ta samá otázka, která se mě drží od 2013 držet nebo prodat? :-D Zatím jedu vše “holt” a nejraději bych na to zapomněl a vzpomněl si tak za 10 let, kdy bych to jen vybral a poté koupil vilku u moře :) Zkoušel jsem i intradenní obchodování, ale ve větších částkách jsou to nervy a i když se v tom dá vydělat slušný balík, člověk už musí něco umět a mít nervy ze železa, protože to lítá jak na houpačce a je to nestabilní. Jinak kryptoměny jsou určitě zajímavá investice na druhou stranu jak se říká, dát tam jen peníze, které člověk může postrádat. Pro zajímavost celý krypto svět má aktuální hodnotu 141 miliard $, takže to má pořád kam růst.
  Vlastníš nějaké krypto ty sám Drago?

Komentáře nejsou povoleny.