.shop má za sebou metu 100K registrací a je zdarma!

Jedna z nejočekávanějších nTLD .shop má za sebou metu 100K registrovaných domén. Trvalo jí to pouze 76 dnů od spuštění volné registrace. Mimochodem 50K pokořila hned první.

Doménu .shop získal za 41,5M USD japonský registrátor GMO Registry, Inc. v lednu 2016. Porazil devět velkých společnosti jako Amazon anebo Google. Její běžná cena registrace a prodloužení se pohybuje od 20 do 30 USD.

Teď však GMO Registry rozjelo velkou promo akci. Svou vlastní .shop doménu můžete mít úplně zdarma. Je zde jediné omezení a to 1 doména na zákazníka. Zatím se do ní zapojil registrátor Moniker a domaindiscount24. Čas máte jen do 23. prosince 2016. Takže pospěšte.

Pokud akci využijte tak se pochlubte, co jste si pořídili :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů u „.shop má za sebou metu 100K registrací a je zdarma!“

  1. Již jsem si zaregistroval domény, ale furt mám v administraci “registration pending ” tak by mě zajímalo, jak dlouho bude trvat

  2. Asi to teď není něco co bych potřeboval a další rok za to musel platit. Nicméně to vyzývá ke spekulativní registraci :-)

    • Ta doména rybarskepotreby.shop má zajímavé údaje ve WHOIS: zkomolené jméno (Draabek místo Drábek) i město (Polika místo Polička). U zahraničních registrátorů je vždy lepší zadávat údaje bez diakritiky. V extrémním případě mohou neplatné údaje vést až ke smazání domény, i když v tomto případě by to zase tak velká škoda nebyla.

Komentáře nejsou povoleny.