Štastné a veselé :)

vanocni-stromecek-ozdobeny-domenamiPůvodně jsem chtěl letos připravit nový vánoční doménový obrázek, ale nějak jsem zavirovaný, takže jsem sáhl po tom z minulého roku. Včera jsem dokonce dobrovolně ani nepustil počítač a to už je co říct :)

To je i důvod proč včera nevyšel doménový přehled týdne. Zkusím jej udělat ve středu, ale radši nic neslibuji.

Přeji vám příjemné svátky Vánoční a hlavně tu pravou pohodu, které je během roku poskrovnu.

Jako takový menší dárek jsem si pro vás připravil kompletní 404m exportovaný do PDF jako eBook o cca 4300 stranách. Sice se mi tam rozpadly tabulky a obrázky jsou v nízké kvalitě, ale zato jsou tam i všechny komentáře, bez kterých by to nebylo ono.

Kompletní blog 404m ve formátu PDF.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

16 komentářů u „Štastné a veselé :)“

 1. Tak to je nelepší dárek, který jsem letos “pod stromečkem” dostal :-) Né, vážně, to pdf je super nápad. Pro mě je 404m nr.1 blog. Přeji pěkné svátky a v příštím roce hodně úspěchů.

 2. Taky přeju šťastné a veselé Vánoce! A jak říkáš, hlavně tu pohodu a přenést to pak do celého roku :).

 3. Take dekuji za pekny vanocni darek ale uvital bych i verzi bez komentaru :) tak jeslti se ti povede to vygenerovat jeste v druhe verzi budu rad. :)

 4. Super, děkuji za ebook.

  Taky přeji hezké Vánoce a všechno nejlepší do nového roku.

  Chci se zeptat jak si udělal ten ebook? Napsal sis nějaký script?

  • Pavel: je to generováno online. Přímo v pdf je i odkaz. Zkoušel jsem i plugin pro WP ale většinu nezvládl hosting anebo samotný plugin.
   Jan: včera jsem o tom přemýšlel. Bez komentářů je to slabota. Občas píšu články jen proto aby jsem čtenáře doslova vyprovokoval k diskuzi. Někdy to bez zpětné vazby zase nejde. Spíš jsem uvažoval všechno projít, opravit chyby a vybrat jen to nejlepší a pak to vyexportovat do skutečného ebooku. Alespoň by fungovaly tabulky :)

 5. Tak už vím co budu dělat, až mi nepůjde net. Budu číst krásnou velkou knihu, co jsem dostala jako dárek.
  Děkuji. :-)

Komentáře nejsou povoleny.