Subreg má další akreditaci

Český registrátor domén SubReg.czJednoho z nejaktivnější českých registrátorů subreg.cz není nutné představovat. Od svého vzniku toho stihl opravdu mnoho. Před pár měsíci se stal také prvním akreditovaným registrátorem .com a .net domén. A získání další akreditace ohlásil minulý týden. Tentokrát na .org a .info domény (opět první v ČR). Což mělo vliv i na jejich ceny, které se pohybují od 170 do 135 CZK (bez DPH), podle toho kolik jste u subreg už utratily.

Takže můžeme se těšit na .info domény pod 20 CZK za kus?

Bouhžel zatím ne, protože se promo cena počítá podle počtu registrací a renew rate (poměr prodloužených domén k neprodlouženým). Vzhledem k tomu, že subreg.cz se právě stal registrátorem tak nejdříve za rok. Pokud máte více jak 1000 .info/.org domén tak kontaktujte subreg na domluvení spolupráce. Slibují speciální nabídku, která se neodmítá ;)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře u „Subreg má další akreditaci“

  1. Uplne to tak nesouvisi se subregem, ale tenhle post nema zadny komentare, tak to zkusim vecpat sem :)

    netusite o nejakem nastroji/strance, kde bych zjistil aktualne registrovane .cz domeny pro urcite klicove slovo? napr. vsechny domeny se slovem “pojisteni” ? neco jako je na domaintools.com

    diky,
    Ivo

    • Jediná věc co se tomu vzdáleně podobá je zatím můj doménový rejstřík na http://cybersquatting.cz jsou tam ale jen prodané domény z daukce a pár dalších co jsem znal. Jakmile se dokončí změny na webtrhu tak to s ním propojím. Zatím nevím co se na webtrhu vlastně bude technicky měnit.

Komentáře nejsou povoleny.