Opět trochu domain tastingu

Dneska jsem se náhodou dostal k zajímavým datům z google. Když jsem to trochu nakombinoval s nástroji co už mám vygeneroval se celkem zajímavý seznam domén. Bouhžel většina byla už zabraná a to dokonce i třeba čtyřslovné domény. Říkám si, že jsem narazil asi na něco zajímavého. Tak zkusim godaddy bulk domain check (500 naráz a velice rychle). Projedu si to a to co vyleze si uložím pro další testování. Domény mi nedávají moc velký smysl (slangové nebo odbroné výrazy). Říkám si co na nich ten google vidí. Zkusím estibot. Tento nástroj na ohodnocování domén je poměrně známí. Říkám si, že tam zkusím ty podivné domény nacpat a uvidíme jestli opravdu za něco stojí nebo je to jen shoda okolností. Tak zkusím první a ohodnoceno na 3600 USD. Průměrný klik přes 1 USD. Podivné. Zkusím další. Zhruba ten samí výsledek. Ceny se pohybují mezi 2800 – 3600 USD. Navíc poměrně vysoké potenciální ceny za klik. Nakonec sem neodolal a přes dynadot si zaregistroval 3 kousky na odzkoušení přes dynadot. Okamžitě šli na ND parking. Pokud do 100 hodin nic nevydělají tak je prostě zruším. Zatím u jedné je vidět náznak type in trafiku. No uvidíme zítra. Pokud se chytnou na seznamu mám několik desítek potenciálních domén k registraci. Největší zábava na tom je, že jsou vybrané pouze na základě matematické analýzi a u mnoha ani netuším co znamenají :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 komentářů u „Opět trochu domain tastingu“

  1. Estibot někdy pěkně kecá:), ale dej vědět jak si pochodil:)

  2. Hmm tak sem se zase asi minul. No nic jdu developovat minisites :)

    frances: no u jedné nezaregistrované domény mi to házelo 36K USD, ale to byl opravdu extrém vysoké ceny za PPC, vysoká hledanost, doména dlouhá jak kráva (cca 28 znaků) :)

  3. Hochu zlatej, s dynadotem uz je od novych pravidel svizel testovat domeny. Pokud neni kvota pod 10% tak ti domeny nesmazou…Docela me to stalo dost krupek a ted uz testuji na jistotu….

Komentáře nejsou povoleny.