Dragova nová hračka Scia

Nedávno jsem tu v článku zmínil jeden můj projekt MFA factory (generátor stránek). Bohužel s přechodem na friendly seo URL pomocí .htaccess jen doplním do souboru nadpisy a texty stránek a není potřeba generovat X stránek, takže jsem vývoj pozastavil, teda až na jednu část. Jedná se o skript, který urychlí registraci do vyhledávačů. Princip celého skriptu je pouze v tom, že jednou zadáte informace o webu, který chcete registrovat a pak už jen v iframe otvíráte jeden katalog za druhým a mačkáte tlačítko na překopírování všech údajů do registračního formuláře. Samozřejmě je nutný zásah člověka na přepsání kódu z obrázku. Chvilku mi trvalo, než jsem přišel na to jak obejít zabezpečení prohlížeče a katalogů. Konečně mám „funkční“ alfa verzi. No upřimně vždy se to nepodaří a občas je nutné něco nasubmitovat třeba na 3x, ale důležité je že to jde.

Celý projekt jsem pojmenoval Scia, podle postavy stínové dračice z mé online hry Land of Ice.

Jelikož jsem se s jedním člověkem vsadil, že něco takového lze udělat. Musel jsem natočit videozáznam funkční verze a dát to na youtube. Tohle je upravená, sestříhaná a ozvučená verze pro vaše pobavení. Moc se mi nesmějte. Čeština není mým kamarádem ani v kódování. Navíc při natáčení se musely zrovna objevovat bezpečnostní kódy I vs l, které vypadají podobně a já se vždy netrefil :)

Bohužel kvalita videa není moc slavná (nějak se to převodem na youtube pokazilo), ale alespoň si uděláte obrázek jak to funguje.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.