Tvůj web v IE vypadá jak s****a

No tohle mi přišlo mailem. Nutno dodat že mě to zezačátku zaskočilo, potom pobavilo a nakonec donutilo nějak otestovat zdali je to pravda. Nebudu sem psát o jaký web se jednalo. V zkratce šlo o MFA web, kde jsem nepoužil své oblíbené tabulky a zkusil být trochu in pomocí CSS. Jelikož jsem ale programátor a ne kóder měl sem se radši držet svého tabulkového „lajoutu“. No problém je v tom že IE nepoužívám. Ne proto, že by jsem měl něco porti MS, ale prostě jednoho dne se mi zasekl a já zkusil konkurenci. Ta se mi zalíbila natolik, že dávám přednost alternativnímu prohlížeči. Teď se ale dostávám k problému. V současné době existuje nespočet různých prohlížečů, které se používají. Jak vlastně můj web vypadá v ostatních. Nebudu je přeci všechny instalovat a co lynux a jeho prohlížeče? No a jelikož je v současné době internet už skoro „nekonečný“ a tak co napadlo mě tak někdo už určitě vyřešil. Po pár minutách hledání nacházím projekt browsershots.org. Zde zadám svůj web a za pár minut mám postupně screenshoty so potřebuju a to jak Windows, Linux i Mac OS. Zas takový rozdíl to nebyl. Na mém MFA stačilo doplnit středník a už to šlapalo jak mělo. V každém případě děkuju Johann C. Rochollemu za jeho bezva nástroj. Užijte si ho také.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 Comments

 • Honza

  Hele nechci nic rikat ale i tenhle web obsahuje par otresnych chyb.. A vidim je i ve firefoxu

  (0)
 • Ѯ.com

  to admin: tvou vetu "Tenhle web obsahuje hodně chyb a je mi to úplně jedno" si zapamatuju a zrejme ji s drobnymi modifikacemi budu casto pouzivat. Jeji pouziti zajisti lepsi vysledek nez se trapit a slozite vysvetlovat.

  (0)
 • Jirkass

  Důležitý je obsah a ten tady je dostatečně kvalitní ;) A linux je s měkkým i :)

  (0)
 • kdyz jsem to cetl, malem jsem se posral:
  "lynux a jeho prohlížeče"

  Ale ok, jinak obsah dobrej, pravidelne ctu novinky. Sice mi to zatim v praxi k nicemu nebylo(nerikam, ze informace jsou spatne), ale i tak :-D

  (0)
 • admin

  Nebylo to myšleno nějak ofenzivně. Prostě jen nemám náladu probírat chyby, kterých je můj blog plný.

  (0)
 • Fishbond

  Mno já ti drago nevím. Ať koukám, jak koukám. Pořád ve tvém webu tu sýkoru nevidím. Navedeš mě, kam se mám dívat?

  (0)
 • Pooky

  Správný webmaster musí stránky kontrolovat aspoň v IE a firefoxu :) U firefoxu existuje něco jako IE tab což je velice dobrá věc.
  btw. ta stránka browsershots.org je velice pomala a často mi screen nedodá vůbec.

  (0)
 • Honza

  To je fine ze ti je to jedno. ale kdyz si otevru stranku a vidim skoro kulovy z daneho clanku tak nevim. To uz straci podstatu toho mit nejaky web. Otevri si nejaky clanek kde mas tabulku a uvidis jak hezky ji prekryva reklama od adsense takze s tabulky vyctes velky hovno..

  (0)
 • admin

  Adsense plánuju dát úplně pryč. Za těch pár dolarů měsíčně mi to nestojí :)

  Asi budu první blog o vydělávání bez reklam :D

  (0)

Comments are closed.