Přečetl jsem si článek o robotech Foodora a jako investice mi to nevychází

Nedávno jsem si na Lupě článek, že Foodora posílá autonomní roboty do další části Prahy. Přiznám se, že se mi to dost zalíbilo. Vždy jsem měl rád SCI-FI věci a rád do nic i investuji. Ovšem už párkrát jsem se spálil, takže o to více se snažím, „co nejvíce počítat“ jestli to opravdu má smysl. Vzít příběh a zkusit ověřit jestli to ekonomicky dává smysl.

Pokračovat ve čtení Přečetl jsem si článek o robotech Foodora a jako investice mi to nevychází