Nedávno jsem si na Lupě článek, že Foodora posílá autonomní roboty do další části Prahy. Přiznám se, že se mi to dost zalíbilo. Vždy jsem měl rád SCI-FI věci a rád do nic i investuji. Ovšem už párkrát jsem se spálil, takže o to více se snažím, „co nejvíce počítat“ jestli to opravdu má smysl. Vzít příběh a zkusit ověřit jestli to ekonomicky dává smysl.
Pokračovat ve čtení Přečetl jsem si článek o robotech Foodora a jako investice mi to nevycházíBlog o doménách, investování a internetovém podnikání