Doména Protein.com prodána za 1M EUR

Švédská společnost PROTEIN.SE se rozhodla, že si koupí doménu protein.com. Zhruba před měsícem domluvili její koupi za 1M EUR (cca 1,2M USD). Prozatím doména ještě nesměřuje na nového majitele.

Protein.com byla registrována v roce 1995 a vlastnila jí obří americká společnost DuPont de Nemours, Inc. Společnost PROTEIN.SE, která jí koupila si v únoru pořídila i protein.de. Není však známo za jakou cenu.

Prodej domény Protein.com za cenu cca 1,2M USD jí řadí na 3. místo v tomto roce za Christmas.com (3.150.000 USD) a Angel.com (2M USD).

Christmas.com se prodala v listopadu minulého roku, ale o prodeji jsme se dozvěděli teprve v únoru tohoto roku. Kupcem byla společnost Gordon Companies, která vyrábí vánoční dekorace a další zboží spojené s vánocemi. Doménu si pronajímali a součástí smlouvy o pronájmu bylo, že si jí mohou i koupit.

Angel.com se prodala v dubnu za 2M USD. Prodejcem byla Genesys Telecommunications Laboratories, Inc. , která jí získal v roce 2013 tím, že koupíla telekomunikační společnost Angel.com. Poté co vše rebrandovala už s doménou neměla další využití. Kupcem je nejspíše Angel Studios, Inc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář