Vaše .cz domény na prodej 100. (bez limitu)

Dneska je tu celkem 100. článek Vaše .cz domény na prodej, pod kterým můžete nabídnout nějaký hezký kousek ostatním čtenářům 404M. Úplně první Vaše .cz domény na prodej vyšel 18.12.2011 a bylo pod ním 44 nabídek. Za celou dobu existence jej podle GA navštívilo 1749 lidí. Celkový počet přečtení všech návštěv článků Vaše .cz domény na prodej byl podle GA 37.441. Ovšem nevím nakolik se na tato stará data z GA dá spolehnout, část filtrů nevrací žádné výsledky anebo vrací chyby “Požadavek na data se nezdařil.”

V každém případě už to není, to co dříve. Trochu mi přijde, že zájem o domaining hodně držel nad vodou Webtrh. Postupem času, jak zájem o toto téma tam upadal a přeléval se do jiných (affil, SEO, sociální sítě, infopodnikání, vytváření obsahu, investování atd.), tak klesal i počet nabídek lidí co znám z Webtrhu. Naopak jsem sledoval příchod dalších ze skupin na Facebooku anebo občas sem zavítal i někdo z konkurenčních klonů Webtru.

Obecně a platí to i pro domény, největší trendy vždy rozjeli jednotlivci, kteří se na Webtrhu prezentovali a dokázali vyniknout výsledky, objemem podnikání anebo i příběhem. Webtrh pak jak “SEO magnet” stáhl pozornost na tyto lidi z vyhledávačů a přelilo se to dál. Celkem by mě zajímalo jestli by se to dalo zopakovat. Pokud by na Webtrh dorazila další dostatečně silná osobnost, aby dokázala vytvořit/obhájit trend a ten pak “SEO magnet” Webtrh rozšířit dále. Ale už dlouhé roky jsem tam nic podobného neviděl.

Ale zpět k dnešnímu prodeji Vašich .cz domén. Vzhledem k tomu že slaví 100ku, tak limit je neomezeně. Respektive cena 13M CZK, což je nejdražší .cz doména.

Pravidla

 • Maximální cena domény 13M CZK anebo ekvivalent v jiné měně. Jakou měnu si zvolíte je také jen na vás, ovšem nezapomeňte uvést alespoň hrubý přepočet na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email, je možné, že jste na celosvětovém blacklistu). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Podvody

Jestliže prodáváte něco přes internet je třeba dávat si pozor na podvody. Platí to i o doménách. Nebojte se využít služby třetích stran pro převod domén (umí to třeba TELE3 anebo i Subreg), popřípadě sepsat smlouvu. Nespoléhejte jen na emailovou komunikaci a ústní příslib.

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí.  Pokud se najdete opravdu hezký kousek za velmi atraktivní cenu, může oslovit i @DoménovéhoRobota a ten vám udělá menší reklamu ;)

Šablona vypadá následovně:

 • bitcointrader.cz.cz (doména musí být .cz)
 • 5.000 CZK (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Obchodujete s nejpopulárnější kryptoměnou a věříte v její budoucnost? Šiřte své zkušenosti prostřednictvím blogu s touto doménou i mezi ostatní. (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed.

 • 404m.com/2020/09/04/vase-cz-domeny-na-prodej-100-bez-limitu/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej 100. (bez limitu)“

 1. RajPrace.cz
  28.000 Kč (nejsem plátce DPH)
  Vhodné pro inzerci pracovních nabídek. Doménu vlastním od roku 2009.
  lukas.hak(zavinac)sportovnivozy.cz , tel. 608222444

Komentáře nejsou povoleny.