Vaše .cz domény na prodej LII.

Tak už tu opět máme první pátek v měsíci, tedy čas nabídnout vaše .cz domény ostatním čtenářům 404M. Minule se nám tu sešlo 17 nabídek a článek měl hezkých 2363 přečtení :)

A co letí? Samozřejmě zajímavé akční nabídky, na které si nás společnost tak nějak vytrénovala. Speciální bezkonkurenční ceny a životní příležitosti, které se nebudou opakovat :D

Ok teď vážně. Spíše se tu smlouvá a prodávají domény z portfólií. Potenciální kupec tu uvidí nějaký velmi hezký kousek a klikne na odkaz vedoucí na vaše portfólio. Tam se mu něco zalíbí a pak se buď smlouvá anebo zkusí koupit více kousků za lepší cenu. Čistě end user prodeje jsou spíše výjimkou, ale také se objeví. A to i se zpozděním několika měsíců.

Pravidla pro vaše .cz domény na prodej

 • Vzhledem k tomu jak to tu funguje, tak opět jsme beze stropu. Můžete nabídnout doménu za jakoukoliv přiměřenou částku. Zjevné nesmysly budou smazány. Pokud jste plátce DPH, tak uveďte do příspěvku s/bez DPH. Jestli preferujete jinou měnu (EUR/BTC), tak jí uveďte s alespoň hrubým přepočtem na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka s jednou doménou. Pokud chcete prodat více domén, dejte si odkaz na portfólio do komentáře. Portfólia jsou fajn. Jestliže prodáváte domény, určitě se vyplatí takový hezký seznam vytvořit.
 • Využijte k ohodnocení ostatních nabízených domén. Ideálně ohodnoťte poměr kvalita/cena. Je to na vás.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře. Šetřím váš čas ;)
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky. Samozřejmě všechny komentáře poctivě čtu a můžeme to dořešit přes email :)
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email, je možné, že jste na celosvětovém blacklistu). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Zabezpečte si svůj prodej

Prodej domény můžete ošetřit smlouvou anebo využít služby třetí strany. Popravdě já vás s tím nepomůžu, ale doporučím Subreg a Tele3. Obě společnosti mají v oboru domén dobré jméno a dlouhou historii, takže se nemusíte bát že by vás někdo podrazil. U Tele3 vám dokonce pomohou se smlouvou a zajistí i kurýra :)

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje počet impresí a šanci na prodej.

Šablona vypadá následovně:

 • smskuj.cz (doména musí být .cz)
 • 39.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Ideální pro název nějakého tarifu operátora, popřípadě poskytování služeb spojených s SMS  (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed anebo se přihlaste k odběru komentářů.

 • 404m.com/2016/10/07/vase-cz-domeny-na-prodej-lii/feed/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej LII.“

 1. Sibr.cz

  150,- Kč vyvolávací cena na daukce.cz, končí v pondělí 10.10.2016 ve 14:30.
  info@sibr.cz

  Doména Sibr.cz má širší využití:

  Je to doména vhodná pro automobilové firmy: šíbr = posuvné střešní okno. Tzn. pro autosevisy, autobazary, auto-moto inzerci, auto-moto obchod/eShop, služby atd.

  Šíbr je také označení pro silnou osobnost, zejména v české politice a jiných mafiích :-)

  Popř. pro osoby s tímto příjmením a samozřejmě firmy – viz. blíže Google, Seznam a Zlatestranky.

Komentáře nejsou povoleny.