Vaše .cz domény na prodej XLIX.

Minulý pátek jsme udělali akci Nabídněte vaši nejdražší doménu mimo .cz I. Akce měla úspěch, přišlo mi i několik návrhů ať se z ní stane pravidelná záležitost. Líbilo se i zrušení cenového stropu. Pro dnešní prodej vašich .cz domén, jsem se rozhodl udělat totéž. Tak uvidíme, co kdo máte :)

Nabídka probíhá prostřednictvím komentářů pod článkem. Stačí podle šablony, která je níže napsat nabídku a počkat než se vám někdo ozve. Čas na vystavení nabídky je do pondělí, pak se komentáře zamykají. Oslovit prodejce však můžete i poté. Tohle je naprosto volná nabídka, bez závazků, stačí dodržet jen pravidla pro publikování. Pak už je to jen na vás.

Pravidla pro vaše .cz domény na prodej

 • Tentokrát jsme bez stropu. Můžete nabídnout doménu za jakoukoliv částku uznáte za vhodné. Zjevné nesmysly však budou smazány. Pokud jste plátce DPH, tak uveďte do příspěvku s/bez DPH. Jestli preferujete jinou měnu (EUR/BTC), tak jí uveďte s alespoň hrubým přepočtem na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře. Portfólia jsou fajn.
 • Využijte k ohodnocení ostatních nabízených domén. Ideálně ohodnoťte poměr kvalita/cena.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email, je možné, že jste na celosvětovém blacklistu). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Zabezpečte si svůj prodej

Prodej domény můžete ošetřit smlouvou anebo využít služby třetí strany. Umí to Subreg a Tele3. Obě společnosti mají v oboru domén dobré jméno a dlouhou historii, takže se nemusíte bát že by vás někdo podrazil. U Tele3 vám dokonce pomohou se smlouvou a zajistí i kurýra :)

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje počet impresí a šanci na prodej.

Šablona vypadá následovně:

 • smskuj.cz (doména musí být .cz)
 • 50.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Ideální pro název nějakého tarifu operátora, popřípadě poskytování služeb spojených s SMS  (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed anebo se přihlaste k odběru komentářů.

 • 404m.com/2016/07/01/vase-cz-domeny-na-prodej-xlix/feed/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11 Replies to “Vaše .cz domény na prodej XLIX.”

 1. Tabule.cz ( + eTabule.cz )
  250.000,- bdph
  ja@taky.cz
  Jednoslovna domena, pomnozneho tvaru (jedna i dvě tabule). Pro prodej tabuli, tabulek, info web o odjezdech a jine.

  K dispozici i jine domeny – napr. mycka.cz, kolektor.cz, bouda.cz, fotbalovedresy.cz, vrtulniky.cz a další… – seznam pošlu zajemcum na email.

Comments are closed.