Vaše .cz domény na prodej XLVII.

Jako každý první pátek v měsíci nastal čas rozšířit vaše doménové porfólio o nějaký ten hezký kousek, popřípadě něco prodat anebo třeba i vyměnit přes 404M.

Nabídka probíhá prostřednictvím komentářů pod článkem. Stačí podle šablony, která je níže napsat nabídku a počkat než se vám někdo ozve. Čas na vystavení nabídky je do pondělí, pak se komentáře zamykají. Oslovit prodejce však můžete i poté.

Pravidla

 • Maximální cena domény je 20.000 CZK anebo její ekvivalent v EUR či BTC. Jakou měnu si zvolíte je jen na vás, ovšem nezapomeňte uvést alespoň hrubý přepočet na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře.
 • Využijte a k ohodnocení ostatních nabízených domén. Ideálně ohodnoťte poměr kvalita/cena.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email, je možné, že jste na celosvětovém blacklistu). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Zabezpečte si svůj prodej

Prodej domény můžete ošetřit smlouvou anebo využít služby třetí strany. Umí to Subreg a Tele3. Obě společnosti mají v oboru domén dobré jméno a dlouhou historii, takže se nemusíte bát že by vás někdo podrazil. U Tele3 vám dokonce pomohou se smlouvou a zajistí i kurýra :)

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje šanci na prodej.

Šablona vypadá následovně:

 • diablo4.cz (doména musí být .cz)
 • 5.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Podle článku na Forbers z roku 2015 byla Diablo 3 celkem 10. nejprodávanější hra v dějinách. Prodalo se jí přes 30 milionů kusů. Diablo 4 je tedy budoucí sázkou na jistotu ;) (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed anebo se přihlaste k odběru komentářů.

 • 404m.com/2016/05/06/vase-cz-domeny-na-prodej-xlvi/feed/

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

20 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XLVII.“

 1. pasivne.cz
  5 000 CZK bez DPH 
  info@domenyprodej.eu
  Jednoslovná doména, kterou lze využít pro projekty související s pasivním nebo nízkoenergetickým bydlením.
  Na stránce http://www.domenyprodej.eu/domain naleznete mnoho dalších zajímavých domén na prodej.

 2. banksy.cz
  1500 Kč (neplátce DPH)
  jakub.kalvoda@centrum.cz
  Banksyho asi netřeba představovat, i když ho vlastně nikdo nezná. Je možné vytvořit MFA, ale doporučuji affiliate na plakáty/obrazy (např. Posters.cz).

Komentáře nejsou povoleny.