Vaše .cz domény na prodej XLVI.

Od dneska až do pondělí máte možnost nabídnout vaší .cz doménu na 404M. Stačí jí podle šablony níže vložit do komentáře. Popřípadě si můžete nechat jen ohodnotit doménu. Každý čtenář vám jí totiž pomocí hlasování může ohodnotit.

A proč byste toho měli využít? Pokud chcete prodávat je třeba hledat potenciální kupce. Na 404M je pro ně připlavený speciální RSS feed:

http://404m.com/category/cesky-trh/domeny-na-prodej/feed/

Na něm jsou pouze nabídky domainerů, kteří za ně platí, a pak akce Vaše domény na prodej. Zároveň je pod každým článkem možnost přihlásit se k odběru nových komentář, tedy nabídek. Na 404M nemusíte ani chodit, prostě vám na email dorazí každá nová nabídka.

Pak tu také máme @DoménovéhoRobota, který představí kousky, jenž získali nejvíce hlasů svým několika set followerům.

Pravidla

 • Maximální cena domény je 10.000 CZK anebo její ekvivalent v EUR či BTC. Jakou měnu si zvolíte je jen na vás, ovšem nezapomeňte uvést alespoň hrubý přepočet na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře.
 • Využijte a k ohodnocení ostatních nabízených domén. Ideálně ohodnoťte poměr kvalita/cena.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email, je možné, že jste na celosvětovém blacklistu). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Zabezpečte si svůj prodej

Prodej domény můžete ošetřit smlouvou anebo využít služby třetí strany. Umí to Subreg a Tele3. Obě společnosti mají v oboru domén dobré jméno a dlouhou historii, takže se nemusíte bát že by vás někdo podrazil. U Tele3 vám dokonce pomohou se smlouvou a zajistí i kurýra :)

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje šanci na prodej.

Šablona vypadá následovně:

 • diablo4.cz (doména musí být .cz)
 • 5.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Podle článku na Forbers z roku 2015 byla Diablo 3 celkem 10. nejprodávanější hra v dějinách. Prodalo se jí přes 30 milionů kusů. Diablo 4 je tedy budoucí sázkou na jistotu ;) (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed anebo se přihlaste k odběru komentářů.

 • 404m.com/2016/04/01/vase-cz-domeny-na-prodej-xlvi/feed/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XLVI.“

 1. prkonzultant.cz
  Cena 1000Kč nyní v aukci na subregu
  info@domeny123.cz
  http://www.domeny123.cz
  Využití této krásné domény je jasné označuje samostatný oficiální název oboru kdy člověk zastupuje podnikatele a je tedy sám osobě reklamní agenturou stará se o Public Relations PR konzultant.

Komentáře nejsou povoleny.