Vaše .cz domény na prodej XLII.

Minule krom nabídky .cz domén na prodej jsme si otestovali i hodnocení nabízených kousků. Nejlepší nakonec získala 13x . Přemýšlím že bych odstranil negativní hodnocení. Na druhou stranu někteří z vás hodnotili domény i podle nabízené ceny. Prostě jsou určité cenové hranice, kdy začíná být doména atraktivní :)

Ty s hodnocením 20 zkusíme propagovat přes účet @DoménovýRobot na Twitter, který sleduje přes 300 uživatelů. Samozřejmě všichni touží po dobrých doménách za skvělou cenu :)

Maximální cenu zkusíme snížit na 10.000 CZK. Zbytek necháme stejné. Nezapomeňte ohodnotit domény ostatních. Nebojte se pozitivní ani negativní hodnocení nemá na zobrazení komentáře vliv.

Pravidla

 • Maximální cena domény je 10.000 CZK anebo její ekvivalent v EUR či BTC. Jakou měnu si zvolíte je jen na vás, ovšem nezapomeňte uvést alespoň hrubý přepočet na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře.
 • Využijte a k ohodnocení ostatních nabízených domén. Ideálně ohodnoťte poměr kvalita/cena.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými. U IDN domény uveďte i punycode.

Pozor na podvody

Vím, že nejste žádná BFU, ale i přesto připínám. Pokud obchodujte online, chce si to krýt záda. Nebojte se reálných smluv s ověřeným podpisem, využít ochranu od třetí strany atd. Zároveň nebuďte překvapení pokud po vás někdo bude chtít smlouvu o prodeji/nákupu domény podepsat a ověřit podpis na poště. Někteří si takovéto smlouvy archivují anebo nechávají zarámovat :)

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje šanci na prodej. Pokud se najdete opravdu hezký kousek za velmi atraktivní cenu, může oslovit i @DoménovéhoRobota a ten vám udělá menší reklamu ;)

Šablona vypadá následovně:

 •  lydie.cz (doména musí být .cz)
 • 5.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Název několika produktů, penzionů a samozřejmě je to jméno  (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed.

 • 404m.com/2015/12/04/vase-cz-domeny-na-prodej-xlii/feed/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

12 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XLII.“

Komentáře nejsou povoleny.