14 tisíc LLLL.net domén registrováno během 20 hodin na GoDaddy

GoDaddy vydal minulý týden speciální slevový kód na registrace nových .net domén za 0,99 USD. Jistě podobné slevové akce u něj nejsou ničím vyjmečným. Prakticky každý měsíc si můžete registrovat .com doménu za dolar. Tentokrát však akce nebyla omezena na 1 kus/uživatel, ovšem ke kódu se nedostal každý. Výsledkem byla masivní “invaze” z Číny :)

Během 20 hodiny bylo minulý týden registrováno přes 14 tisíc LLLL (4 písmenných) .net domén. Všechny CVCV (C – souhláska, V – samohláska) a VCVC vzory jsou vyprodány. Před týdnem zbývalo pouze 106.662 volných LLLL.net domén.

To jsou ovšem stará data. Dnes před osmou hodinou už zůstává jen 27.265 LLLL.net domén. Takto masivní výprodej snad internet ani nepamatuje.

Takže máte poslední šanci si nějakou .net doménu ulovit. Tady je zhruba 3 hodiny starý seznam, který postnul jeden z uživatelů na namepros. Počítám, že do půlnoci už tam asi nic nezůstane :)

Samozřejmě je otázkou, co bude až se všechny vyprodají. Osobně bych to tipl, že pokud neseženete opravdu hezký kousek (CVCV, VCVC, popřípadě s některým oblíbeným čínským číslem), tak se bude několik let pohybovat cena kolem pár dolarů za ty nejhorší kousky.

Zdroje:

  • https://www.namepros.com/threads/more-than-14-000-llll-nets-were-registered-in-2-days.888992/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře u „14 tisíc LLLL.net domén registrováno během 20 hodin na GoDaddy“

  1. N znamená u domén number, jestli se nemýlím? Takže NNNN domén může být jen 10 tisíc, nikoli přes sto.

    • jj má tam být všude LLLL, už jsem to opravil. Jak jsem psal článek rychle, tak mi to uteklo :)

Komentáře nejsou povoleny.