Vaše .cz domény na prodej XL

Máme tu jubilejní 40. post Vaše .cz domény na prodej. Už přes 3 roky, máte možnost přes 404M nabízet své .cz domény a občas se nějaká i prodá. Podle neoficiálních statistik je úspěšnost cca 5 %. Navíc spousta z vás využije této příležitosti a propaguje své portfólio, což je super. Účelem těchto pravidelných příspěvků je právě trochu popohnat trh s .cz doménami. Hlavně pomoct nováčkům, kteří zde mají možnost prezentovat své nejlepší kousky. Takže jdeme do dalšího kola :)

Přemýšlel jsem nad nějakými speciálním pravidly pro tento post, ale spíše by to bylo na obtíž. Ta současná vyhovují. Prostě vezměte nějaký hezký kousek, který chcete prodat anebo propagovat a hoďte jej sem. Maximální cenu necháme na 20K CZK. To je hranice, kde můžete nejlépe najít cílovku.

Pravidla

 • Maximální cena domény je 20.000 CZK anebo její ekvivalent v EUR či BTC. Jakou měnu si zvolíte je jen na vás, ovšem nezapomeňte uvést alespoň hrubý přepočet na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými. U IDN domény uveďte i punycode.

Zásady bezpečnosti na internetu platí i tady

Prodávejte like a boss. Nebojte se sepsat smlouvu anebo využít služeb třetích stran. Zvláště u dražších domén se to vyplatí. Tady je sice horní limit 20K CZK, ale když se vám podaří hezký prodej za 100K+ můžete si smlouvu třeba zarámovat :)

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje šanci na prodej. Pokud se najdete opravdu hezký kousek za velmi atraktivní cenu, může oslovit i @DoménovéhoRobota a ten vám udělá menší reklamu ;)

Šablona vypadá následovně:

 •  lydie.cz (doména musí být .cz)
 • 5.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Název několika produktů, penzionů a samozřejmě je to jméno  (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

Co dodat na závěr. Snad jen úspěšný prodej ;)

 • 404m.com/2015/10/09/vase-cz-domeny-na-prodej-xl/feed/

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XL“

 1. mbcomposites.cz
  – 300CZK (z toho 200 je poplatek za prodloužení)
  standa@signovano.cz
  – původně web výrobce kompozitových součástek, takže má několik let historii + vybudované backlinky
  – končí mu existence, takže je to čistě o “neriskování že to někdo vyfoukce”

  jsem si vědom, že bych měl dávat jenom jednu nabídku, ale příště to už bude expirované

 2. dumpery.cz
  20.000 CZK nepl.
  domains@buydomain.cz
  Dumpery jsou především speciální sklápěče, ale i další zařízení.
  PS: Nyní výprodej domén, více na buydomain.cz za zlevněné ceny.

Komentáře nejsou povoleny.