Vaše .cz domény na prodej XXIX.

Ačkoliv Velkou říjnovou socialistickou revoluci budou někteří slavit jen dnes, vy můžete prodávat své .cu domény až do pondělí a to za tvrdou kapitalistickou měnu zvanou české koruny. I když možná bychom dneska mohli udělat výjimku a v rámci zavzpomínání na dobu minulou použít spíše eura :)

A o co je největší zájem v poslední době? Na předvánoční minisite už je pozdě, takže spíše bych se soustředil tématicky na příští rok. To znamená půjčky, hubnutí a možná dům a zahrada. Na DejEcho je to dlouhodobě nejoblíbenější kategorie. Pokud tedy uvažujete o nějakém webu, kdy by významnou částí monetizace tvořily právě reklamní články, tak zde neuděláte chybu.

Za menší ceny se dobře prodávají domény s ranky. Po prohlášení z Google, že se už GPR nebude aktualizovat se začalo trochu více diskutovat zdali ještě má cenu do těchto domén investovat. Přeci jen to zas tak malý byznys nebyl. Dobré domény do PBN stály i stovky dolarů. S odstupem času se spíše přikláním k názorům, že GPR stále má cenu řešit a pokud jej Google úplně nezruší, tak potrvá několik let, než se tento druh linkbuildingu posune dál. A proč? Protože to funguje a navíc se většinou využívají i další ranky. GPR jen určuje cenu a vypadá hlavně dobře.

Pravidla

Současná verze pravidel je dostačující. Nezapomínejte, že na jednoho člověka připadá jen jedna .cz doména. Toto pravidlo se často porušuje a pak musím zbytečně nabídky promazávat i když je vidět, že si s nimi autor dal práci. Nepoužívejte proxy servery jinak vás Akismet zařadí mezi spam. To platí i pro ty z vás, kteří rádi trolují na jiných WordPress s tímto pluginem. Admini takovéto příspěvky nemažou ale označují jako spam, pak máte problém všude.

 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com).
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam ten s emailu.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.
 • Nezapomínejte cenu uvádět v CZK. Pokud chcete uvádět cenu v EUR, napište do závorky orientační přepočet. Je to kvůli lenivosti kupců. Dále nezapomeňte uvést bez/s DPH. Pokud propagujete nějakou aukci jinde uvádějte konečné ceny (kup teď, bin). Aukce bez konečné ceny sem prosím nevkládejte.

Kryjte si záda

V ČR se krade a podvádí nejen mimo internet. Takže si ohlídejte všechny obchody. Využít se dají i služby třetích stran. Sice si připlatíte za poplatky, ale máte jistotu, že peníze/doménu uvidíte.

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. Nově je v pravém horním rohu 404M sloupeček s šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což o trochu zvyšuje šanci na prodej ;)

 • smskuj.cz (doména musí být .cz)
 • 40.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Ideální na SMSkové soutěže anebo větší kampaně jejíž součástí jsou SMSky (nějaký krátký popis, který prodává)

Závěr

RSS kanál můžete sledovat zde:

 • 404m.com/2014/11/07/vase-cz-domeny-na-prodej-xxvix/feed/

Pokud se s ostatními o tuto akci podělíte s ostatními přes sociální sítě budu vám vděčný :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XXIX.“

 1. ■ kucharkaladihrusky.cz
  ■4000 Kč
  jan.kabes@gmail.com
  ■ Nejlepší doména pro affil/eshop s kniho před nadcházejícími svátky, kdy lidi začnou bláznit ještě víc!
  Podle komerčních skokanů na Seznamu je fráze “kuchařka ládi hrušky” nejhledanějším výrazem v září!

Komentáře nejsou povoleny.