Prodané .cz domény 6. – 12. října

Tento týden se vydražily pouze tři domény s cenou 1K+ CZK. Nejdražší byla manio.cz s cenou 5.505 CZK, která se prodala na dAukce. Zkoušel jsem hledat v historii, ale našel jsem jen web o tvorbě stránek, přitom na web vede poměrně velké množství odkazů s tématikou prodeje šatů. Podle ahrefs na doménu vede 7,1K odkazů z 118 domén a celkový DR je 46. Což špatné není. Za tu cenu mi to však přijde celkem drahé. Zajímavé je, že má GPR 3 ale srank 0.

Druhou nejdražší doménou tohoto týdne je letej.cz za 2K CZK prodaná na Subregu. Ranky 3/1 první záznam sahá do roku 2008. Na doméně už dříve byl web s tématikou prodeje letenek. Nic lepšího se tam asi vymyslet nedá.

Třetí místo opět Subreg, který odchytl a vydražil doménu setric.cz za 1K CZK. Doména je bez ranků a historie.

Statistiky

Celkem za tento týden bylo prodáno 18 .cz domén na dAukce za 12.085 CZK a do přehledu započteno 16 .cz domén ze Subregu s celkovou cenou 10.419 CZK. Pouze tři se prodaly za 1K+ CZK, takže tabulku nemá cenu dělat. V součtu tedy 34 domén za 22.504 CZK. Takže takový horší průměr, ale důležité je, že se .cz domény prodávají.

Doménová předpověď

Budu muset zase @DoménovéhoRobota nechat aktualizovat databází Doménového rejstříku. Ať zase hodí nějaké tipy na Twitter. Poslední týden na nic neupozornil. Že by všechny zajímavé kousky někdo odchytil?

V každém případě blíží se smazání následujících zajímavých kousků:

 • 13.10.2014 – n/a
 • 14.10.2014 – levne-pradlo.cz ($), konvektory.cz ($)
 • 15.10.2014 – yeznam.cz (t, $)
 • 16.10.2014 – n/a
 • 17.10.2014 – snemovitosti.cz ($), 5.cz, 4w.cz, kozesina.cz ($), bydleniprostudenty.cz ($)
 • 18.10.2014 – pocker.cz ($)
 • 19.10.2014 – euroknihy.cz ($), Cordoba.cz, klobasa.cz
 • $ – doména má záznam o prodeji za 1K+ CZK
 • t – typo doména (překlepová doména)

Závěr

V dnešních tipech od @DoménovéhoRobota je i 5.cz. Teď si nejsem jistý, ale někde jsem zaslechl, že jednoznakové domény po expiraci není možné už znovu registrovat. Pokud někdo máte více info tak napište do komentáře. Díky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

15 komentářů u „Prodané .cz domény 6. – 12. října“

 1. Prosím já chci nějaký normální font a články na HP pod sebou … prosííím

  • BohemianRunner: fontů zvládá šablona několik. Vybral jsem ten který je pro mě nejpříjemnější, ale není problém to změnit. S články pod sebou ale nepomůžu. Scrapují mi to pak roboti a dostávají se na Seznamu před originál a to mě štve :/

 2. neplánuješ někam umisťovat výpis všech těch prodaných domény i pod 1k ? zajímalo by mě jestli se i za takovou cenu dají koupit nějaké pěkné kousky.

  ps – stacil by jen vypis, bez jakychkoliv tabulek apod.

  Díky

 3. Tak to koukám, je to tu nové. Ale takhle ty dva sidebary vpravo, tam od článku ani nedohlédnu. A ten AdSense úplně dole, dělá to něco? Ten mi přijde zbytečný.
  Místo toho bys mohl zkusit widget na plovoucí sKlik do toho úzkého sidebaru.

  • Honza: ta reklama byla i na staré verzi. Slouží čistě pro testování nově přidaných formátů AdSense. A taky chci vědět kdo inzeruje na téma domény a SEO :)

Komentáře nejsou povoleny.