Nový český systém Copywriting otevřen právě dnes

happy-little-kidJan Linhart (majitel firmy SEO Linhart s.r.o.) a Otakar Pěnkava (provozovatel druhého největšího fóra o online podnikání WebDeal) spojili své síly a založily systém pro všechny, kdo články produkují anebo potřebují s opravdu originálním názvem Copywriting.

Systém slibuje krom prodeje a nákupu článků, také rozsáhlou (tedy až se naplní) databázi copywriterů. Co se mi ale líbí snad nejvíce je guest blogging. Tedy možnost vložit do systému článek, který lze publikovat zdarma, pokud v něm zůstanou originální odkazy. Když se to s guest bloggingem umí, je to úžasná metoda nejen pro linkbuilding. S využitím jako prodejní kanál, je to ovšem už horší. Stránky s návštěvností si většinou nechávají za reklamu spíše draze platit.

Podobný systém na českém trhu opravdu dlouhou dobu chyběl. Nedávno se objevil Články v aukci, který ale není primárně stavěný pro SEO či marketing. I přes nízkou propagaci to rozjel celkem slušně. Momentálně je v aukci 46 článků.

Jsem celkem zvědavý, jak dopadne Copywriting, když mu s reklamou pomůže Honza Linhart. Navíc jak je známo Otakar je schopný přes noc doprogramovat rozšíření, na které by jsme jinde čekali i měsíc. Stačí se podívat, kam se za poslední rok posunul jeho Webdeal. Spousta novinek, 3 rozšíření (Inzerce, WebPost, PayPost) a založené s.r.o. dává jasně na jevo jak moc to myslí vážně :)

No dost bylo povídání. Jdu si to pořádně vyzkoušet :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11 komentářů u „Nový český systém Copywriting otevřen právě dnes“

  1. Najskôr mi neišlo zaregistrovať že meno sa už používa potom mi došlo že je to prepojene s webdealom :D

  2. Po dlouhé době mě nějaký služba související se SEO zaujala a vyzkouším ji. Jen jsem na to rychle mrknul, ale vypadá to, že se to Honzovi fakt povedlo :)

  3. Díky za článek i za komentáře. Je pravda, že kdo má účet na Webdeal.cz, tak má automaticky přístup i na copywriting.cz. Určitě se upraví, aby bylo zmíněno, že máte již účet na Webdealu. Aneb jak Ota říká: “Služba je to komplexní a vyloučit možnost chyby není v našich silách.”

  4. mne sa celkom páči tento nový systém, v blízkej dobe ho asi využijem

  5. Martin Kohout: překlep byl upraven. Do začátku jsme přidali pár článků, aby bylo vidět, jak systém funguje, když jsou v něm data.

  6. Pěkný systém…ale je jich teda už dost, i když tento je tak nějak nový, nový princip. Držím pěsti, každopádně!

  7. Je to zajímavý tip, ale jako vše to bude chtít čas a traffic. Zatím tam moc článků není, respektive mám dojem, že o projektu zatím moc cw neví. Dáme tomu čas a uvidíme.

Komentáře nejsou povoleny.