Vaše .cz domény na prodej XIV.

cz_ccTLD_logoTakže první pátek v měsíci patří už po čtrnácté nabídce vašich domén. Minule prošlo 15 nabídek. Několik jsem jich neschválil protože se mi cena zdála přestřelená. Našla se i jedna, která opravdu neměla cenu ani zveřejňovat. Jinak ohledně kvality nějaké extra restrikce nejsou, jen trojslovnou doménu s pomlčkami za několik desítek tisíc tady prostě neprodáte, takže nemá cenu se zdržovat.

Pokud máte nápady na nějaké vylepšení pište je prosím sem. Vše si procházím a poctivě čtu, ostatně musí to projít ručním schválením :)

Pravidla pro tento týden:

 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, Akismet to rovnou háže do spamu. Pokud se vám neobjeví komentář čeká na schválení, váš příspěvek zachytil jako spam. Sice to manuálně procházím, ale není na škodu mi to napsat. Alespoň nepřijdete o potenciální kupce.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu.
 • Ohodnoťte domény ostatních pomocí zeleného (+1) anebo červeného (-1) tlačítka. Pokud součet dosáhne -20 bude nabídka schována, pokud +20 bude naopak podbarvena. Ideálně hodnoťte za tuto cenu by jsem si doménu koupil/nekoupil.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Pokud máte k tématu nějaký nápad či poznámku využijte stránku této akce.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu bude schválen.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Vaše nabídky vkládejte do komentáře podle následují:

 • Lydie.cz (doména musí být .cz)
 • 2.000 CZK  bez DPH (cena může být v jakékoliv měně, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Pokud tuto hezkou doménu nekoupíte udělám na ní ošklivou linkfarmu! (nějaký krátký popis, který prodává)

Upozornění

Prodáváte, potažmo kupujete veřejně, takže se vám může ozvat kdokoliv. Jste v tom sami. O vše se musíte postarat. Je jen na vás samotných jak se postaráte o bezpečný převod domén a peněz. Pokud půjde o větší částku peněz doporučuji využít asistence třetí osoby.

Závěr

I tentokrát vás poprosím o pomoc při propagaci akce. Pod tímto textem jsou Facebook, Twitter a G+ tlačítka. Nebojte se je využít třeba hned všechny. Čím více lidí oslovíme tím lépe pro všechny :) Děkuji.

Přeji úspěšný prodej.

Aukci můžete sledovat prostřednictvím RSS kanálu: 404m.com/2013/08/02/vase-cz-domeny-na-prodej-xiv/feed/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

16 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XIV.“

 1. OnlineNovinky.cz
  Cena:4000 KČ
  Email: info(@)elegantnibydleni.cz
  Info:Doména s históriou vhodná na magazín alebo agregátor noviniek.

 2. – HorskeChaty.cz
  – 15000 Kč (neplátce DPH)
  stephank@seznam.cz

  – vhodná pro realitní kanceláře. Možné vytvořit katalog ubytovacích zařízení na horách. Doména má dlouhou (aktivní) historii od roku 2005 a ranky.

 3. Doména: SnizimeVamPoplatky.cz + SnizimePoplatky.cz
  Cena: 5 000 CZK
  Kontakt: domeny zavinac verny.sk
  Popis: vhodné na affil – snížení poplatků za bankovní účty, mobilní tarify, energie (plyn, elektřina), půjčky, konsolidace půjček, kreditní karty, hypotéky …

 4. slouceni-pujcek.cz
  17000,- Kč
  koutny.martin{@}gmail.com

  Téměř 2 roky zaparkovaná doména s vlastním textem. Nastal čas na optimalizaci, především pro seznam. Kdo se pohybuje v půjčkách ví, že za tuto cenu, je investice za pár měsíců zpět. Affiliate u konsolidací začíná na 450,-Kč. Prodávám z důvodu změny směru a morálního přesvědčení :)

 5. – trekovekolo.cz
  – 4990 Kč (neplátce DPH)
  – isazkycom(zavináč)gmail.com

  – Aktuálně je sezóna prodeje trekových kol.

 6. adventnividen.cz
  15 000,- CZK (neplatce DPH)
  jan.kabes@gmail.com

  Pred Vanoci nejnavstevovanejsi destinace – do Vidne na adventni trhy.
  Ideal pro cestovni kancelar/agenturu nebo chytry affil.

 7. – pistolnik.cz
  – Cena: 8241 Kč (nejsem plátce DPH)
  – Email: danek@chci-www.cz

  – Info: Doména registrovaná od ledna 2010, původně jsem zde plánoval web pro fanoušky zbraní a střelby, ale z nedostatku času leží ladem.

Komentáře nejsou povoleny.