Vaše .cz domény na prodej VII.

Dnes je první pátek v měsíci a ten patří prodeji vašich .cz domén. V následujících několika dnech můžete pod tento blogpost přidávat vaše nabídky .cz domén.

Podle ohlasů na předchozí akce tohoto druhu se podařilo pár kousků prodat za celkem rozumné ceny. Další změnily majitele, takže věřím že došlo také k prodeji, či nějaké dohodě.

Než se pustíte do prodeje přečtěte si prosím následující pravidla:

  1. Na každého člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud chcete vložit další musíte předchozí doménu prodat. V tom případě to zmiňte v komentáři.
  2. Nabídky vkládejte podle šablony níže. Cokoliv jiného půjde rovnou do koše.
  3. Ohodnoťte domény ostatních pomocí zeleného (+1) anebo červeného (-1) tlačítka. Hodnocení je plně na vás, ale mělo by vyjadřovat vaši spokojenost s cenou nabízené domény. Špatné nabídky budou “vymínusovány” a zůstanou jen ty zajímavé. Nezapomínejte, že se hodnotí hlavně poměr kvalita/cena, ale u opravdu hezkých kousků můžete udělat výjimku. Je to jen na vás.
  4. Prosím nepište pod tento blogpost komentáře. Budu schvalovat jen nabídky domén.
  5. Vaši nabídku nejdříve musím schválit já. Pokud tak neučiním a komentář smažu, můžete to zkusit s jinou doménou, anebo přijatelnější cennou. Jestli máte problém s určením ceny, můžete zkusit zadat doménu do doménového rejstříku, zdali se podobná neprodala. Vyhledávání tam sice není, ale když zadáte třeba pujc.cz, objeví se nabídka deseti domén s řetězcem pujc.

Ukázková nabídka:

  • Doména: diablo4.cz (doména musí být .cz)
  • Cena: 2000 CZK (cenu uveďte prosím v korunách, pokud prodáváte za eura, tak alespoň do závorky, bez ceny komentář smažu)
  • Kontakt: drago@landofice.com (může být telefonní číslo, facebook, twitter atd. Rozhodně žádné “viz. whois”)
  • Popis: Diablo 3 bylo údajně úspěch. Hráči budou následujících 10 let vyhlížet pokračování. (max 200 znaků prosím)

Držte se prosím šablony. Nezapomínejte uvést cenu. Pokud tento blogpost zmíníte na sociálních sítích či diskuzních fórech budu vám vděčný. Chci tady z toho udělat slušné virtuální tržiště, které si jednou za měsíc nikdo nenechá ujíst.

Aby jsem nezapomněl. Nemusíte nad tímto blogpostem sedět a mačkat F5. K dispozici je odběr komentářů přes email (pod formulářem s příspěvky) a RSS feed. Nabídky vám tak budou chodit na email anebo rovnou do čtečky.

RSS feed nabídek:

http://404m.com/2013/01/04/vase-cz-domeny-na-prodej-vii/comments/feed/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

51 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej VII.“

Komentáře nejsou povoleny.