Za registraci .asia dárek zdarma

DotAsia Organisation, která je sponzorem .asia domény, se rozhodla posílit zájem o své domény zajímavou propagační akcí. Pokud si od 1. května do 31. července 2012 zaregistrujete .asia doménu, získáte dárek zdarma. Jaký, to záleží na délce registrace. Podmínkou je provést registraci u vybraných registrátorů.

Odměny jsou následující.

 • Registrace na 1 rok – Sluchátka
 • Registrace na 2 roky – Stylus – takové to pero s kterým se dá virtuálně psát
 • Registrace na 5 let – Bluetooth klávesnice
 • Registrace na 10 let – 7 palcový Android Tablet

Celý proces získání odměny je následující. Vyberete si některého z 29 registrátorů, kteří jsou do projektu zapojeni. Je tam například GoDaddy. Následně po registraci vám přijde do 12 dnů speciální kód, který uplatníte na stránkách freeb.asia. Odměna vám bude zaslána na adresu uvedenou ve whois. Doprava potrvá 6 – 8 týdnů.

Ačkoliv to zní zajímavě, moc z nás si tuto akci zřejmě nevychutná. .asia domény jsou totiž určené pouze pro obyvatele Asie, podobně jako .eu pro obyvatele Evropy. Na druhou stranu, pokud bude akce úspěšná, možná se do podobného projektu pustí i další registrátoři.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů u „Za registraci .asia dárek zdarma“

 1. Doplňuji odměny:
  Registrace na celý život: živá vietnamka či vietnamec zdarma (dle výběru)
  :-D

  • depi: pošlou ti to na adresu ve whois, která musí být v Asii. Takže leda si tam vytvořit nějakou přeposílací adresu. Zkus se poptat na webtrhu, tam jsou lidé, co kupují zboží z asie, možná někdo bude vědět, anebo tam bude mít pobočku.

 2. Myslel som celkovo ci je mozne kupit .asia domenu ako Europan. Co sa tyka tej akcie, nachadzam sa momentalne v Azii tak by som to teoreticky mohol aj vyuzit, ale o par dni sa presuvam na ine miesto, cize mi je to k nicomu.
  Kazdopadne diky za odpoved.

 3. u .ASIA domény není třeba aby byl vlastníkem asijský kontakt – stačí pokud je asijský kontakt jako tech. správce – poté odeslání dárku je možné…

Komentáře nejsou povoleny.