HairTransplant.com prodáno za 20K USD

Doména HairTransplant.com byla prodána prostřednictvím serveru sedo.com za 20K USD. Ačkoliv se nejedná o žádný extra statisícový deal, upozorňuje na fakt, že právě plastická chirurgie je jedním z dalších odvětví, kde se platí opravdu slušné marže.

Jestli teď zkoušíte českou variantu tak ta už je zabraná, i když teprve od roku 2008.

Fenomén plastického přimodelování, anebo odmodelování čehokoliv však řádí i u nás, ale zatím není tak řekněme výnosný. Zatímco na MFA o transplantaci vlasů by jste v průměry vydělali u nás nějakých 15 centů za klik tak za US visitora by vám google vyplatil krásných 3 – 3,5 USD (podle státu). U ostatních slov to je podobné.

Jenomže to co mají v américe dneska může být za pár let i u nás. Tedy pokud u nás vůbec vznikne v zdravotnictví nějaké konkurenční prostředí. Takže se jedná spíše o investici do budoucna. Jestliže máte už přebytek finančních, letenkovích a nábytkových domén můžete zkusit nějaké ty kosmetické.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře u „HairTransplant.com prodáno za 20K USD“

  1. Ty částky za běžný klik v americe, mě vždy trochu srazí dolů, v kontrastu o co se tady snažíme my v ČR. Takové provize nejsou ani za konverze z klasických affilu u nás. Na jejich trhu stačí klik.

  2. Taky bych se rad pustil do neceho v EN, kdyz anglicky umim myslim obstojne, ale zatim jsem nejak nevymyslel kam to namirim.

Komentáře nejsou povoleny.