Pár kousků na prodej

Po delší době jsem se rozhodl zase otestovat prodej domén na webtrhu. Vybral sem ze svého portfolio několik různých druhů domén. Možná jsem mohl trochu přitlačit při výběru geo domén, ale nechce se mi je moc prodávat pod cenou. Ok takže do můžete koupit.

 • Doména dreammovies.cz, je typo doména ke .com verzi. Má celkem slušný trafik a adult blog s erotickou tématikou by se na ní rozhodně uživil. Vyvolávací cenu jsem dal na 200 CZK s tím, že pokud doménu prodám, tak budoucí majitel má prodloužení domény na rok zdarma. Aukce zde.
 • Typo domény apy.cz a mpy.cz jsou moje prokletí, které se mi nedaří prostě monetizovat. Bouhžel u nich neznám trafik, což je velká chyba díky které se prodej nemusí podařit. Domény mají vyvolávačku 1000 CZK s tím, že budoucímu majiteli zdarma prodloužím domény o rok. Navíc může dostat i obsah, který na nich je, pokud o něj bude stát. Aukce zde.
 • Domény dovolena.me a zajezdy.me je spíše testem jaký je zájem o exotické domény u nás. Na rozdíl od většiny exotických koncovek jsou prakticky všechna top slova s .me koncovkou vyprodané. V zahraničí jí prosazuje hlavne godaddy.com. Pár jsem jich už prodal, ale za poslední rok o ně celkem upadl zájem. V tomto případě jsem cenu dal 2K CZK za oba kousky. Je to hodně pod cenou tak uvidíme :). Aukce zde.
 • Kalifornie.com je zástupcem geo domén. Uznávám, že mám daleko lepší kousky, ale chtěl jsem něco, co by se dalo prodat za 1K CZK. A geo domény rozhodně pod cenou prodávat nechci. No uvidíme. Aukce zde.
 • Spekulace.info a dluh.info jsou domény, které před pár lety opravdu na webtrhu letěli a dobře se prodávali. Jsou zástupci ultra levných .info domén. Za 100 CZK. Najde se kupec? Aukce zde.
 • Seznam.me je takový můj úlet, který si ale od zveřejnění aukce (cca 60 minut)  prohlédlo 50 lidí. No uvidíme nejvyšší nabídka za tuto doménu byla zatím 10K CZK, kterou jsem odmítl. Aukce zde.

Tentokrát zkouším aukce bez reserve a bez BINu. Zatím jsem vždy preferoval řešení s BINem. No uvidíme jak si povedou.

[poll id=”15″]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 komentářů u „Pár kousků na prodej“

 1. Zahraniční tld u českých názvů geodomén bych moc nepřecenoval. Jinak ostatní kousky nejsou špatné.

 2. Dlouho mi vrtalo hlavou proc si tu domenu tak ocenil ale uz mi to docvaklo, cenu nad 10k mozna ma ale tvrdil bych si rict ze jako investice je to lepsi domena k ponechani…

 3. Nechtěl jsem ti to tady zaplácávat skeptickým komentářem, ale leží mi to druhý den v hlavě a nějak se nemůžu ničeho kloudného dobrat: seznam.me za 10k ? uniká mi něco? (napadá mě akorát seznam, což nedává smysl a “seznam mě” a to je dost krkolomné i za regfee, respektive za podobný peníz dáš dohromady jiný domain hack), jinak držím s prodejem palce, kalifornie.net jsem nedokázal prodat na WT ani za dvě stě, pak jsem ji před expirací k něčemu přidal gratis..

 4. Tak apy.cz jsem myslel, ze jde o preklepovky alpy.cz az pak podle obsahu me doslo ze jde o zamenu i a y. Treba by se ti to lip monetizovalo jako preklepova geo domena.

 5. tak já zase žiju v tom, že apy.cz je překlepovka na mapy, holt univerzální překlepovka:)

Komentáře nejsou povoleny.