Blbej den

angry_baby_1Hmm tak dneska se toho moc opravdu nedaří. Odpoledne jsem dodělával skript na zjišťování pozic na seznamu a nějak jsem se zasekl u regulérních výrazů. Nakonec jsem to vzdal a prostě výsledky “vyřezal” pomocí fukce explode. Sice primitivní, ale účel splní (stejně to pak předělám).

Odpoledne jsem si dal sraz s kámošem, který na mě zapomněl. Tak jsem si 30 minut mrznul na chodníku (moje chyba měl jsem se kouknout ven, že sněží). Alespoň jsem si mezitím utřídil myšlenky ohledně hodnoty SE (search engine) návštěvnosti RV (returning visitors) návštěvnosti. Je to na celkem zajímavou úvahu hodlám o tom napsat na cn130.com. Asi si vás všechny stále návštěvníky budu muset začít víc hýčkat.

Teď se vrátím domů sednu si, že něco hezkého napíšu a zasekl se mi robot na scanování. Naštěstí jde jen o nedorozumění s databázý na localhostu. Takže to vyřešil refresh. Chjo tihle virtuální dělníci, ještě že nemůžou založit odbory.

Tak a teď co mě dorazilo. Jdu si pustit na youtube.com moji relaxační písničku u které se mi dobře píše The Magic Flute a vyskočí na mě “Trance Techno – The Magic Flute” – This video is not available in your country due to copyright restrictions. No už jsem zažil odstranění z důvodů porušení autorského práva a to jak jen zvukové stopy tak celého videa, ale tohle se mi ještě nestalo. Zkusím si pohrát s nastavením a je mi jasné, že za to může IP. Takže zadám proxy.org a jeden z těch jejich servů to prostě přehraje. Upřimně by mě zajímalo koho by takhle jednoduché zabezpečení od přehrátí mohlo odradit.

Teď mě napadá že jsem do dnešních výčtů nezapočítal ještě pár věcí, ale napsáním tohohle postu jsem se celkem slušně uklidnit. Není nad to mít svůj vlastní blogísek. Teď jdu napsat nějaký užitečný post…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

6 Replies to “Blbej den”

  1. no odradi to 99 percent. Myslim ze 80 percent nevie co je proxy a zvysku sa nechce s tym “srat”

    1. lucas03: jj máš pravdu. Vždyť víme čeho jsou BFU schopní a čeho už ne. Mě to jen naštvalo.

  2. třeba to není kvuli odradění visitorů, ale čistě jen kvůli licencím a autorským právům. Vlk se nažere, a koza zůstane celá…

  3. Doplním: Uživatelům linuchu zas nejde vkládat videa. Nebo aspoň mě při vkládáni videa na youtube vyskočí hláška “fake directory c:/” Ještě před týdnem šlo vše ok.

  4. Tahle hláška mě vytáčí už nějakej ten pátek, nejlepší je že ip střední Evropy tě pěkně diskriminuje i jinde, takovej veoh atd. …

Comments are closed.